ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

iPhone'u Kart Okuyucu Olarak Kullanın

iPhone'unuzun kamerası sayesinde kartvizitlerinizdeki bilgileri kolayca rehberinize ekleyebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için sadece Business Card Reader uygulamasını yüklemelisiniz.

26.11.2010 / 09:02 iPhone'u Kart Okuyucu Olarak Kullanın

iTunes üzerinden 3.99 Dolara alabileceğiniz  Business Card Reader yazılımı sayesinde kartvizitlerinizi zaman harcamaksızın rehberinize eklemeniz mümkün. Programı satın aldıktan sonra yapmanız gereken sadece rehberinize eklemek istediğiniz kartviziti iPhone'nun kamerası yardımı ile taratmanız.


iPhone, Business Card Reader yazılımı sayesinde kartvizitiniz üzerindeki bilgileri alarak rehberinize kaydediyor. İsterseniz bu bölüm içerisinde rehbere eklenecek bilgilere müdahale edebiliyorsunuz.


Rehbere kaydedilen kullanıcıların bilgilerinin doğru olup olmadıklarını tarayıcınız üzerinden LinkedIn araması  gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizin kaydettiğiniz kullanıcı LinkedIn üzerinde yer alıyorsa buradan kullanıcının profil resmini kaydedip rehberinizde kullanabiliyorsunuz.


Yazılımın öne çıkan özelliklerinden bir tanesi ise Türkçe desteği sunması. Business Card Reader yazılımının İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Danca, Felemenkçe, Norveççe, Portekizce, İsveççe, Türkçe, Çince, Japonca ve Korece dillere desteği bulunuyor.

Taradığınız tüm kartlara bu şekilde kolay ulaşabileceğiniz gibi kart hamillerinin bilgilerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz. İsterseniz kartı aldığınız tarihi bu detaylar arasına ekleyebilirsiniz.

:: Yazılım hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.

{AUTHOR}

iPhone'u Kart Okuyucu Olarak Kullanın Gökhan Saltık iPhone'unuzun kamerası sayesinde kartvizitlerinizdeki bilgileri kolayca rehberinize ekleyebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için sadece Business Card Reader uygulamasını yüklemelisiniz. 10 0

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    27.11.2010 / 15:39:45

    türkçe karakterleri algılamıyor bu nedenle boşu boşuna paranızı çöpe atmayın. Editörünün notu: Son sürümden itibaren Türkçe karekterleri algılamaya başladı.

    YANITLA