ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-15 Haziran

Önceden ücretli olan ancak kısa bir süreliğine ücretsiz indirilmeye sunulan 6 adet iOS uygulamasını sizler için sıraladık. Bakalım listemizde hangi uygulamalar var?

15.06.2017 / 00:30
Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-15 Haziran

Hepimizin de bildiği üzere Apple belirli aralıklarla uygulama mağazası App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamaları, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getiriyor.

Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması!

Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık.

Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, zira siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

17-06/15/kisa-sureligine-ucretsiz-6-ios-uygulamasi-15-haziran-1.jpeg

PrivateShare

İki iOS cihaz arasında WiFi üzerinden dosya aktarmak mı istiyorsunuz? O zaman PrivateShare tam da sizin aradığınız türden bir uygulama. Zira PrivateShare, iki cihaz arasında WiFi üzerinden dosya aktarmaya izin veren nadir uygulamalardan biri.

:: PrivateShare uygulamasını indir!

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  15.06.2017 / 12:03:51

  Ne saçma uygulamalar haber olsun diye mi yazıyorsunuz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.06.2017 / 02:09:01

  Alperen ve ilker beyin haberlerinden çok sıkıldık yok ucretsiz uygulamalar yok beta cikti hayir onemli haberler olabilirler ama tum ios guncelleme haberlerinin icerigi ayni ilker beyin yaptigi haberlerin tumu ayni donanim haberin yaptiklarina bak birde buraya cizgi i degistirin 6 yildir ayni

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.06.2017 / 01:41:28 10 / 10

  Hepsi de boktan işe yaramaz, hangi gerzek zamanında bunlara para vermiş almış

  YANITLA