ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-9 Mart

Önceden ücretli olan ancak kısa bir süreliğine ücretsiz indirilmeye sunulan 6 adet iOS uygulamasını sizler için sıraladık. Bakalım listemizde hangi uygulamalar var?

09.03.2017 / 21:35
Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-9 Mart

Hepimizin de bildiği üzere Apple belirli aralıklarla uygulama mağazası App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamaları, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getiriyor.

Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması!

Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık.

Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, zira siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

17-03/09/kisa-sureligine-ucretsiz-6-ios-uygulamasi-9-mart-1.jpg

Giffiti

Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınıza eğlenceli GİF’ler ekleyerek, daha sonra sosyal medya platformlarında hızlıca paylaşabilirsiniz

:: Giffiti uygulamasını indir!

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  11.03.2017 / 12:36:42

  İşe yarayan tek uygulama scan sa oda ücretli zaten

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.03.2017 / 11:15:42

  Bazıları oldum olası zaten ücretsiz olan uygulamalar yani kısa süreliğine falan değil. bazıları da ayın 7 sinde ücretsiz olup 2 saat önce fiyatı eskisine dönenler. bence daha çok popüler ama paralı uygulamaları kovalayın. örnek vermek gerekirse benim listemde; Camera Plus Pro, Camera Plus: For MAcro Photos, CamScanner+ , ProCam 4, Phone Drive, AG Drive, Botanicula, Samorost 3, Machinarium, DataMan Next, TextGrabber, Don't Starve: Pocket Edition, Broken Age, Submerged gibi uygulamalar var. Yani değsin çıtaakkksss ;)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.03.2017 / 09:57:16

  hepsi patates

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.03.2017 / 03:06:09

  Useless

  YANITLA