Canlı Yayın
sdn-cevapliyor 104
Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Her hafta Salı akşamı, saat 18.00'de ShiftDelete.Net ekibi olarak sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Canlı yayında görüşmek üzere
ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

LTE özellikli Apple Watch kesinleşti!

Sızdırılan iOS 11 Golden Master, yeni iPhone ve yeni AirPods'un dışında LTE destekli Apple Watch ile ilgili bilgileri de içeriyor. İşte iOS 11 GM'de ortaya çıkan Apple Watch detayları.

09.09.2017 / 15:30
LTE özellikli Apple Watch kesinleşti!

Bugün sızdırılan iOS 11 Golden Master (geliştiriciler için final) sürümündeki yeni iPhone ve yeni AirPods detaylarından bahsetmiştik.9to5Mac sitesi iOS 11 GM sürümünü inceleyerek LTE destekli Apple Watch'un görüntülerine de ulaştı.

iPhone 8 tasarımı ve özellikleri kesinleşti!

LTE özellikli Apple Watch kesinleşti!

iOS 11 Golden Master'daki watch uygulamasında Apple Watch Series 3 olarak adlandırılacağı düşünülen yeni Apple Watch'un görüntüsü mevcut. Bu görüntüden yeni akıllı saatin Apple Watch Series 2 ile benzer bir form faktörüne sahip olduğunu söylemek mümkün.

17-09/09/apple-watch-series-3-lte.jpg

Watch uygulamasında demo olarak görülen model Uzay Grisi renginde. Apple Watch Series 3, muhtemelen içerisinde LTE çipi bulunan kırmızı digital crowna sahip. Yani bu kırmızı digital crown aynı zamanda LTE anteni.

17-09/09/apple-watch-3-lte.jpg

iOS 11 Golden Master'da görülen sinyal göstergesi de yeni Apple Watch'ta bu özelliğin olacağının kanıtı. LTE destekli Apple Watch, bağlı olduğu iPhone ile aynı telefon numarasını kullanacak. Bu, Apple Watch sahiplerinin saatlerini kullanarak sorunsuz bir şekilde görüşme yapabilecekleri anlamına geliyor.

Apple Watch Series 3'te hücresel ayar kurulumu otomatik olacak gibi görünüyor. Muhtemelen yeni Apple Watch eşleştirildiğinde kullanıcılara LTE özelliğini kullanıp kullanmayacakları sorularak ona göre bir yapılandırma gerçekleşecek. Apple Watch Series 3'ün ilk görüntülerini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

:: LTE destekli Apple Watch Series 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

SDN - ShiftDelete.Net

2009'dan bu yana akıllı telefonlar üzerine kurulmuş bir çok teknoloji sitesinde yöneticilik ve editörlük yapan İlker, artık bir SDN yazarı.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  10.09.2017 / 18:29:13

  Bu saat çıkarsa turkcellden ben e-sim bekliyorum hallederler gibi geliyor. Ohh miss gibi vallahi bu saat çıkar da eğer telefonun hattına bağlanırsa müthiş olur. Kesinlikle istiyorum bunu.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.09.2017 / 15:42:33

  Türkiyedeki e-sim kartını desteklemiyor.sim kartlı gelseydi iyi olurdu.yani bunu kullanamayacaz anlamı yok.

  YANITLA