ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

macOS High Sierra çıkış tarihi belli oldu!

Mac bilgisayarların başarılı masaüstü işletim sistemi macOS için Apple tarafından sunulacak yükseltmenin çıkış tarihi belli oldu. İşte, macOS High Sierra çıkış tarihi!

13.09.2017 / 01:00
macOS High Sierra çıkış tarihi belli oldu!

Apple tarafından Mac bilgisayarlara sunulması heyecanla beklenilen macOS High Sierra masaüstü işletim sisteminin çıkış tarihi sonunda belli oldu.

macOS High Sierra çıkış tarihi

Mac Pro, MacBook ve iMac modelleri için yeni bir kullanıcı deneyimi sağlayacak olan macOS High Sierra 25 Eylül tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Yani yaklaşık olarak 19 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan iOS 11 çıkışından bir hafta sonra.

İlk olarak Haziran ayındaki WWDC etkinliğinde duyurulan ve beta süreci başlatılan yeni macOS sürümü, Sierra ile gerçekleştirilen yenilikleri bir adım sonraya taşıyacak.

17-09/13/apple-macos-high-sierra-cikis-tarihi-sdn-02.jpg

macOS High Sierra ile birlikte tamamen yeni Apple Dosya Sistemi’ne geçiş, birçok önemli geliştirme, geliştirilmiş grafikler, VR desteği ve yeni H.265 video standardına destek kullanıcılara sunulacak. Photos uygulaması daha fazla düzenleme seçeneği sunacakken, yenilenen Safari ise gizlilik korumasına odaklanıyor. Siri daha akıllı olarak karşımıza çıkacakken, Spotlight dostu Mail ve genişletilmiş Sidebar da yeniliklerden.

macOS High Sierra sürümüne yükseltmenin ücretsiz olacağını da hatırlatalım.

:: macOS High Sierra sürümüne geçecek misiniz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  13.09.2017 / 08:37:48

  Tabiki evet

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.09.2017 / 02:06:42

  Zaten güvenlik harici bi beklentim yok. Ve tabiki kararlılık. Kararlı olsun da ben 5 yıllık os da kullanırım en yenisine gerek yok.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.09.2017 / 01:02:17

  Iste bekledigim haber yeni iphonemus falan umrumda değil apple maci çok iyi yapıyor ben bunu bilirim

  YANITLA