ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Mark Zuckerberg'i korkudan titreten yarış!

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, Dale Earnhardt Jr. isimli yarışçı ile birlikte büyük bir heyecan yaşadı. NASCAR'ın anlatıldığı bir canlı yayında Zuckerberg, korkudan titredi!

15.03.2017 / 05:00
Mark Zuckerberg'i korkudan titreten yarış!

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, Dale Earnhardt Jr. isimli NASCAR yarışcısı ile birlikte büyük bir heyecan yaşadı. NASCAR'ın anlatıldığı videoda yer alan Zuckerberg, korkudan titredi.

Zuckerberg'den Facebook'ta NASCAR tanıtımı!

Özellikle videonun ilk bölümlerinde yüz ifadesinden ne kadar korktuğu anlaşılan Zuckerberg'ün sonlara doğru biraz daha rahatladığı gözleniyor. Zaten kendisi de hızlı bölümlerin sonunda çok eğlendiğini belirtiyor.

NASCAR'ın Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük spor dallarından biri olduğunu ve bu yüzden Facebook üzerinden NASCAR'ın nasıl bir deneyim olduğunu anlatabileceği bir canlı yayın yapmak istediğini belirten Zuckerberg'ün 30 dakikalık canlı yayınına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

İyi seyirler.

:: NASCAR'a ilgi duyuyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    15.03.2017 / 13:01:01

    Korkudan titrediği bölüm nerede?

    YANITLA