Okunma

Mehmetçik Videofon’la bedava görüşecek!


11 Ocak 2009 Pazar 11:20
Mehmetçik Videofon’la bedava görüşecek!

Türk Telekom, görüntülü iletişim teknolojisi Videofon‘dan askerler ile ailelerinin de yararlanabilmeleri için yeni bir kampanya başlattı. Türkiye‘nin farklı bölgelerinde vatani görevini yerine getirmekte olan Mehmetçiklere yönelik olarak geliştirilen Videofon Asker ve Asker Aileleri Kampanyası ile askerler ve aileleri 6 ay boyunca ücretsiz ve yüz yüze konuşma fırsatı bulacaklar.  

Nasıl Faydalanılıyor?

Asker ailesi olduklarını celp kâğıdı ile ve Türk Silahlı Kuvvetleri personeli olduklarını asker kimliği ile belgeleyen müşteriler, 24 ay boyunca üye olacaklarını taahhüt ederek kampanyaya katılabiliyorlar.

Ücretlendirme

Kampanya kapsamında kullanıcılar, ilk 6 ay boyunca aylık 3000 dakika ücretsiz görüntülü görüşme olanağına sahip oluyorlar. İlk 6 ay ücretsiz olarak hizmetlerden yararlanan asker aileleri ve askerler, geri kalan aylarda tüm vergiler dâhil ayda 29 YTL karşılığında her ay 3000 dakikaya kadar görüntülü görüşme yapabilecekler.

Videofon Cihazı Hediye

Videofon Asker ve Asker Aileleri Kampanyası’na katılan müşterilere, kampanya kapsamında Videofon görüntülü konuşma cihazı da hediye ediliyor. 28 Şubat‘a kadar geçerli olan kampanyaya başvuru için Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurmak yeterli.

:: Türk Telekom, bu sefer yüzümüzü güldürüyor mu dersiniz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Mehmetçik Videofon’la bedava görüşecek!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  baktılar stok bitmedi hemen baska bir kampanya 29 videfon 29 adsl 20 türk telekom 78 ytl 24 ay boyunca zorunluyuz yanii

 2. SDN Okuru dedi ki:

  TESEKKÃœRLER YALNIZ DINLEMEYIN KMONUSMALARI

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ben şu anda askerim konyanın ücra bi köşesindeyim
  4buçuk ay sonra bitiyor askerliğim bu süreye kadar buraya ve bi çok yere videofonun gelmeyeceğini garanti edebilirim çünkü ankesörler kardan dolayı zor çalışıyor…

" Mehmetçik Videofon’la bedava görüşecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mehmetçik Videofon’la bedava görüşecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mehmetçik Videofon’la bedava görüşecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "