ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Meizu Pro 7 yakında duyurulabilir!

Meizu Pro 7 ile ilgili söylentiler gelmeye devam ediyor. Bugün çıkan söylenti ile birlikte Meizu Pro 7 için tanıtım tarihi gözükmeye başladı. Meizu Pro 7 oldukça iddialı geliyor!

17.07.2017 / 07:00
Meizu Pro 7 yakında duyurulabilir!

Meizu Pro 7 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Gelen yeni detaylar ile birlikte merakla beklenen yeni telefonun, tanıtım tarihi hakkında yeni bir söylentiler ortaya atıldı.

Meizu Pro 7 gümbür gümbür geliyor!

Çok yakın bir zamanda tanıtılması beklenen Meizu Pro 7 hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Bugün Twitter'da paylaşılan bir görüntü ile birlikte yeni telefonun önümüzdeki günlerde tanıtılacağı konuşulmaya başlandı.

Kullanıcıların karşısına Pro 7 ve Pro 7 Plus modelleriyle çıkacak olan Teknoloji devi, ayrıca telefonun arkasına yerleştireceği ikincil ekranıyla da oldukça dikkatleri üzerine toplayacak.

Geçen günlerde çıkan bir habere göre Meizu yetkilileri, Samsung'un güçlü işlemcisi Exynos 8895'i kullanmak için bir anlaşma imzaladığı ortaya çıkmıştı. Eğer ortaya çıkan bu haberler doğruysa, karşımıza Exynos 8895'in nimetlerinden yararlanan yeni bir Meizu modeli çıkacak.

17-07/17/meizu-pro-7-sdn.jpg

Oldukça iddialı özelliklere sahip olan Pro 7 ayrıca çift kamera kurulumuyla da iyi bir deneyim sunacak. İki farklı model ile çıkacak olan Meizu, Pro 7 modeli için 480 dolar, Pro 7 Plus modeli içinse de 555 dolarlık bir fiyat etiketi belirlediği de çıkan söylentilerin arasında yerini almakta.

Henüz cihaz hakkında pek fazla bir detaya sahip değiliz. Ancak ilerleyen zaman içerisinde yani, kısa bir süre içerisinde Pro 7 modelleriyle bulacağımızı belirtelim.

:: Meizu Pro 7 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  17.07.2017 / 17:59:33

  meizu çok iyi ya ... harika tasarımları var..

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.07.2017 / 14:02:48

  Android k

  YANITLA