ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Microsoft Türkiye için önemli atama!

Microsoft Türkiye için önemli bir atama gerçekleşti. Şirketin kamudan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine, DeLeeuw Türkiye'nin kurucusu Levent Erkan getirildi.

09.01.2017 / 15:16
Microsoft Türkiye için önemli atama!

Microsoft Türkiye Kamudan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Levent Erkan atandı. Levent Erkan, Microsoft Türkiye bünyesinde Teknolojik çözümlerin hayata geçmesinde ve dijital dönüşüm projelerinde etkin rol oynayacak.TED Ankara Koleji ve ODTÜ Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Levent Erkan, ABD’de bulunan SIU’da Ekonomi Master eğitimini en iyi ikinci dereceyi alarak tamamladı.

DeLeeuw Türkiye'yi kuran Erkan artık Microsoft'ta!

17-01/09/levent_erkan-sdn.jpg

2003 yılında Ankara’ya dönen Erkan, DeLeeuw Türkiye’de kurucu ve yönetici ortak olarak göreve başladı. Şirket 2007 yılında WYG Group tarafından satın alınınca Levent Erkan WYG Türkiye ülke başkanı, bu görevi takiben ise Balkanlar ve Kafkasya Bölge Başkanı oldu. 2012-2016 yılları arasında ise Erkan, Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan sorumlu Bölgesel Direktörü olarak görevine devam etti.

Erkan, bakanlıklar için kurumlarda, belediyelerde, STK’larda, sendikalarda ve özel şirketlerde birçok projelerde rol aldı. 10 yıldan fazladır proje yönetimi (PMP) sertifikasına sahip ve Melek Yatırımcı olarak biliniyor.

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    09.01.2017 / 15:32:59

    Daha önceki kimdi neydi? Kimsenin umurunda olmayan Sembolik makamlar işte.

    YANITLA