ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Moto X4'ün renk seçenekleri sızdırıldı!

Lenovo tarafından yakın zamanda tanıtılacak olan Moto X4 modelinin renk seçenekleri de bugün ortaya çıkarılan basın görselleriyle sızdırılmış oldu.

31.07.2017 / 23:59
Moto X4'ün renk seçenekleri sızdırıldı!

Lenovo ve Motorola'nın orta segmente hitap edecek olan yeni akıllı telefon modeli Moto X4'ün Eylül ayında düzenlenecek olan IFA 2017'de tanıtılacağı biliniyor fakat şimdiye kadar hakkında birçok sızıntı yaşandı.

İşte Moto X4'ün renkleri!

Son sızıntı ise cihazın basına dağıtılacak olan görselleriyle patlak verdi. Görünüşe göre cihaz pembe, mavi ve koyu gri renk seçenekleriyle birlikte satışa sunulacak.

Hatırlarsanız daha önce cihazın hem GFXBench hem de Geekbench test skorları da ortaya çıkmış ve Evan Blass tarafından Avrupa'da 350 euro fiyat etiketiyle satışa sunulacağı açıklanmıştı.

17-07/31/moto-x4-sdn-shiftdelete.jpg

Son olarak yayımlanan görselle birlikte Moto X4'ün ön tarafında bir Home tuşunun yer alacağı ve daha önce de iddia edildiği gibi parmak izi tarayıcının da bu tuş üzerinde yer alacağı görülebiliyor.

:: Moto X4'ün renk seçeneklerini nasıl buldunuz?

 

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz