ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

MotoMod Gamepad ile oyun heyecanı!

MotoMod Gamepad en yeni Motorola aksesuarlarından biri. Biz de IFA 2017'de bu ilginç cihazı denedik ve kararımızı verdik. Bu en yeni aksesuarı sizler için inceledik!

01.09.2017 / 15:00
MotoMod Gamepad ile oyun heyecanı!

Teknosa'nın katkılarıyla IFA 2017'de Teknoloji turumuz tüm hızıyla devam ediyor. Bu kez Lenovo standında çok ilginç bir oyun aksesuarı olan MotoMod Gamepad'i denedik ve tasarımına, kullanım rahatlığına hayran kaldık.

Analog stick'ler, tetik tuşları, D-Pad ve aksiyon butonlarının bulunduğu tam teşekküllü bir gamepad olan MotoMod Gamepad, 140 gramlık bir ağırlığa sahip. Aynı zamanda oyun keyfiniz için gamepad'in kendine ait bir bataryası bulunuyor. 1035 mAh'lık batarya sayesinde oyun keyfiniz 8 saate kadar çıkabiliyor.

İsterseniz sözü uzatmadan ön inceleme videomuza geçelim. İyi seyirler.

:: MotoMod Gamepad ilginizi çekti mi?

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  01.09.2017 / 20:57:00

  Bak bu güzel bir alet. Sonuçta oyun oynayacak adam bunun sadece tuşları olsun diye değil bataryası var diye de kullanır. Ama elli tane ayrı aksesuar çok para be hocam sadece batarya aksesuarıda var falan var filan derken 2000lik telefon oluyor 5000.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.09.2017 / 15:37:59

  Mobil oyun sektörüne daha kaliteli oyunlar ve eski pc oyunlarini getir3bilir

  YANITLA