ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

İki bilgisayarı bir arada kontrol edin!

Stardock tarafından geliştirilen Multiplicity uygulaması artık Steam platformunda da yerini aldı. Tek klavye ve fare ile iki bilgisayarı kesintisiz kontrol etmek artık mümkün!

08.09.2017 / 10:30
İki bilgisayarı bir arada kontrol edin!

Tek bir fare ve klavye ile birden fazla bilgisayarı kontrol ister miydiniz? O zaman sizleri, Stardock tarafından geliştirilen ve artık Steam oyun platformunda da yer alan Multiplicity uygulaması ile tanıştıralım.

Multiplicity ile kontrol sizde!

Stardock’un ilk olarak 2004 yılında çıkışını gerçekleştirdiği Multiplicity uygulaması, her biri yeni yetenek ve işlevler sunan çeşitli güncellemeler ile günümüze kadar gelmiş durumda. Şirket son olarak, klavye ve fare çözümünü artık Steam platformuna da getirdiklerini duyurdu.

Özellikle oyuncular için daha fazla çok yönlülük ve esneklik sağlayan Multiplicity sayesinde, klavye ve fare ikilinizle aynı ağdaki iki bilgisayar arasında kolayca ve kesintisiz bir şekilde geçiş yapabilmeniz mümkün hale geliyor. Uygulamada orijinal biçim seçeneklerini koruyarak metin ve görüntüleri de bir bilgisayardan diğerine de taşıyabiliyorsunuz.

17-09/08/stardock-multiplicity-yazilim-sdn-02.jpg

Ek olarak oyuncular ekranları kümeleme, sesi bir bilgisayardan diğerine kaydırma ve hatta sanal yerleştirme alanları oluşturma olanağına sahip olabiliyor. Makineler arasında kesintisiz geçiş için kısayol tuşları ve dokunmatik ekran kontrollerini de kullanıcıların emrinde.

Steam veya Stardock sitesinden 31 TL karşılığında satın alabileceğiniz Multiplicity uygulamasının Windows 7, 8 ve 10 desteği sunduğunu belirtelim.

Multiplicity indir (Steam)

Multiplicity indir (Stardock)

:: Multiplicity uygulamasını deneyecek misiniz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  09.09.2017 / 21:03:01

  Zamanında windows için çok güzel tema paketi hazırlayan firma anlaşılan işleri iyice ilerletmiş.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.09.2017 / 00:00:55

  Vayy bee.. Adamlar yapmışlar! Satın almağa değer uygulama.

  YANITLA