ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

MW Remastered'a ücretsiz içerikler geliyor!

Call of Duty Modern Warfare Remastered için ücretsiz olarak yayınlanacak olan altı yeni harita, önümüzdeki hafta geliyor. Bu güncelleme ile oyuna iki yeni oyun modu da eklenecek.

09.12.2016 / 13:00
MW Remastered'a ücretsiz içerikler geliyor!

Infinity Ward'ın geliştirdiği ve uzay teması ile değişik bir Call of Duty deneyimi sunduğu Call of Duty Infinite Warfare'ın, Legacy Edition ve Deluxe Edition sürümü ile birlikte ücretsiz olarak dağıttığı Call of Duty Modern Warfare Remastered'ın yeni harita içerikleri tanıtıldı.

Ücretsiz olarak yayınlanacak olan altı yeni haritası önümüzdeki hafta gelecek olan bir güncelleme ile tüm kullanıcılara sunulacak.

Firmanın 2007 senesinde piyasaya Call of Duty 4: Modern Warfare ismi ile sürdüğü oyun, o dönem birçok kategoride yılın oyunu seçilmişti. Raven Software'ın ise bu sene Call of Duty Modern Warfare Remastered adı ile yeniden geliştirdiği bu oyuna gelecek olan yeni haritalar ise Bloc, Pipeline, Countdown, Strike, Showdown ve Wet Works adlı haritalar olacak.

Ücretsiz yeni haritaların yanı sıra, Gun Game ve Hardpoint adlı iki yeni oyun modu ve yeniden düzenlenen Winter Crash haritası da bu güncellemede yer alacak. Tabi oyuna dair bir takım hatalar da bu güncelleme ile giderilecek.

MW Remastered'ın Aralık 2016 Güncelleme Videosu!

Zamanla Call of Duty Modern Warfare Remastered'a ücretsiz olarak yeni içerikler daha eklenmeye devam edecek. Haftaya gelecek olan yeni haritalar ile oyunun harita sayısı 16'ya ulaşmış olacak.

:: Call of Duty Modern Warfare Remastered'ın yeni harita modlarını bekliyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  09.12.2016 / 16:26:54

  Uzayda heyecan olmadigindan geri eski seylere döndüler. Ilk ciktiginda heyecanla almistim oynamak icin sabredemiyordum. Simdi ise ilgili hic cekmiyor nedense.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.12.2016 / 15:18:04

  Captain price bulunacak mı?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.12.2016 / 14:22:21

  Döndü dolaştı başa döndü yap bir günümüzün savaşlarını bitsin bu kısır döngü

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.12.2016 / 13:56:23

  Tutturmaya çâĺışiyolar

  YANITLA