ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Nokia C7 İçin Güncelleme Zamanı!

Nokia’nın en yeni akıllı telefonlarından biri olan C7 için küçük güncellemelerinin yer aldığı bir takım yükleme paketleri yayınlandı. Peki bu güncellemelerde neler var?

05.12.2010 / 18:29
Nokia C7 İçin Güncelleme Zamanı!

Nokia'nın ülkemizde de satışa sunulan modeli C7 için bir takım yeni güncellemeler yayınlandı. Firmware güncellemesinden ziyade paketler halinde yayınlanan güncelleme dosyaları, yazılım güncelleme seçeneği üzerinden görülebiliyor.


Güncelleme sonrasında cihazın hızlandığı söyleniyor.

Yeni Bir Tema

Toplamda 9MB'ı bulan paketler, Symbian^3'e has güncellemeler içeriyor. Paketlerin içersindeki en çok dikkat çeken dosya ise Midnight isimli tema olmuş. Siyah tonların ağırlıkta olduğu ve boyutu hayli büyük bir tema güncellemede C7 kullanıcılarını bekliyor.

Bunun yanında Phone apps update isimli 3.3MB boyutundaki dosyanın ise sistemin işleyişine yönelik bir takım iyileştirmeler içerdiği de gelen bilgiler arasında. Güncellemenin ardından Ovi Maps, Ovi Store, Web Tarayıcı uygulamalarında herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor.

 

:: Güncelleme sonrasında fark ettiğiniz değişiklikler neler?

 

Yazan: Ahmet Gözütok
SDN - ShiftDelete.Net

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  08.12.2015 / 21:05:09

  nedennnn

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.11.2011 / 22:17:34

  telefon dilini ingilizce yap yükleyeceğin programları ingilizce yükle sonra yine türkçe ye çevir bende işe yaradı şuan sorunsuz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  30.10.2011 / 20:22:54

  bende c7 güncellemesini yaptım fakat güncelleme sonrasından hiç memnun değilim. Güncelleme öncesi çok iyiydi. Birincisi yeni temalar çok kötü. ikincisi ovi kitlendi açılıyor ve donuyor, opera çalışmıyor kendini açılırken kapatıyor. Fotoğraflar elinizle sağa sola göndermeye çalıştığınızda gitmiyor. Bir dünya sorun var. Bende format atsam çözülürmü sorun diye düşünüyorum. Benzer sorunları yaşayanlar var mı acaba ? nasıl çözdüler acaba sorunlarını?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.04.2011 / 02:21:19 10 / 10

  nasıl yapıyouz ben anlmdım telfonu nersınden

  YANITLA
  • SDN Okuru
   07.08.2017 / 11:58

   inek mö