Nokia C7 İçin Güncelleme Zamanı!

Nokia C7 İçin Güncelleme Zamanı!

Nokia’nın en yeni akıllı telefonlarından biri olan C7 için küçük güncellemelerinin yer aldığı bir takım yükleme paketleri yayınlandı. Peki bu güncellemelerde neler var?

05/12/2010 18:29

Nokia'nın ülkemizde de satışa sunulan modeli C7 için bir takım yeni güncellemeler yayınlandı. Firmware güncellemesinden ziyade paketler halinde yayınlanan güncelleme dosyaları, yazılım güncelleme seçeneği üzerinden görülebiliyor.


Güncelleme sonrasında cihazın hızlandığı söyleniyor.

Yeni Bir Tema

Toplamda 9MB'ı bulan paketler, Symbian^3'e has güncellemeler içeriyor. Paketlerin içersindeki en çok dikkat çeken dosya ise Midnight isimli tema olmuş. Siyah tonların ağırlıkta olduğu ve boyutu hayli büyük bir tema güncellemede C7 kullanıcılarını bekliyor.

Bunun yanında Phone apps update isimli 3.3MB boyutundaki dosyanın ise sistemin işleyişine yönelik bir takım iyileştirmeler içerdiği de gelen bilgiler arasında. Güncellemenin ardından Ovi Maps, Ovi Store, Web Tarayıcı uygulamalarında herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor.

 

:: Güncelleme sonrasında fark ettiğiniz değişiklikler neler?

 

Yazan: Ahmet Gözütok
SDN - ShiftDelete.Net

05/12/2010 18:29


Bu haber 7965 kez okundu Bu habere 3 yorum yapıldı

Yorum Yaz

ZİYARETÇİ

24.04.2011 02:21
nasıl yapıyouz ben anlmdım telfonu nersınden

ZİYARETÇİ

30.10.2011 20:22
bende c7 güncellemesini yaptım fakat güncelleme sonrasından hiç memnun değilim. Güncelleme öncesi çok iyiydi. Birincisi yeni temalar çok kötü. ikincisi ovi kitlendi açılıyor ve donuyor, opera çalışmıyor kendini açılırken kapatıyor. Fotoğraflar elinizle sağa sola göndermeye çalıştığınızda gitmiyor. Bir dünya sorun var. Bende format atsam çözülürmü sorun diye düşünüyorum. Benzer sorunları yaşayanlar var mı acaba ? nasıl çözdüler acaba sorunlarını?

ZİYARETÇİ

19.11.2011 22:17
telefon dilini ingilizce yap yükleyeceğin programları ingilizce yükle sonra yine türkçe ye çevir bende işe yaradı şuan sorunsuz

MWC 2014

SDN Özel

FORUMDAN SON BAŞLIKLAR

Dünya genelinde 7 milyonun üzerinde PlayStation 4 oyun konsolu satan Sony, yoğun talebi karşılamakta zorlandığını da itiraf etti. İşte CEO Andrew House'un açıklamaları....
Online ortamda yayınlanan teknoloji dergisi SDN Teknosa Magazin, yenilenen tasarımı ile altmış yedinci kez internetteki yerini aldı. Derginin iOS, Android ve internet sürümü b...

SDN Medya

 

Eski Büyükdere Cad. Yamaç Sk. No: 6/4 4. Levent/ İstanbul
Tel: 212-269 70 87 Fax: 212-269 16 22
info@shiftdelete.net - ik@shiftdelete.net
ShiftDelete.Net sunucuları ixirhost tarafından barındırılmaktadır