ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

OnePlus 5 için yeni model geliyor!

Üst seviye özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çeken yeni amiral gemi katili OnePlus 5, farklı bir modelle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

03.08.2017 / 17:00
OnePlus 5 için yeni model geliyor!

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, amiral gemi katili lakabıyla yüksek donanıma sahip modelleri uygun fiyata satarak kısa sürede büyük bir fan kitlesi oluşturdu. OnePlus 5 ile büyük başarı elde eden OnePlus, şimdiyse yeni bir modelin işaretini verdi.

Yakında yeni bir şey geliyor!

OnePlus sosyal medya hesapların yaptığı paylaşımlarda yeni bir OnePlus 5 modelinin geleceğini müjdeledi.

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi’de benzer bir hamle yapıp amiral gemi modeli Mi 6’nin yeni renkli özel bir modelini piyasaya sunmuştu.

OnePlus ise yaptığı paylaşımda; OnePlus 5 modelinin şu anda satışta olan iki farklı renk seçeneğine ve birde sadece çizgileri gözüken renksiz bir modele yer verdi. “Kim geliyor?” ve “Yeni bir şey. Yakında Geliyor.” Sloganlarıya paylaşılan görseldeki yeni modelin Mi 6’da olduğu gibi yeni bir renk seçeneği olma ihtimali yüksek.

Zira OnePlus geçtiğimiz günlerde Twitter hesabında “What 5hould the color of your next phone be? ;)” yani “Yeni telefonunuz ne renk olmalı?” diye bir tweet atmış ve 4 farklı renk seçeneğini oylama sunmuştu. 

Burada “S” harfi yerine “5” rakamı kullanılması bahsedilen yeni telefonun OnePlus 5 olma ihtimalini güçlendiriyor.

17-08/03/oneplus-5-renk.JPG

Güçlü donanımıyla adından bahsettiren OnePlus 5 ayrıca yaşadığı Jelly efekti ve 911 arama problemiyle satın almayı düşünenlerin kafasını karıştırmıştı.

Yayınladığı güncellemelerle bu problemlerden arınmaya çalışan OnePlus 5, bakalım yeni modelde sadece renk mi değiştirecek yoksa donanım tarafında da bir güncellemeye gidecek mi?

:: Sizce OnePlus 5 yeni bir renkle mi gelecek? Yeni bir renkle gelirse hangisi olmasını dilersiniz?

SDN - ShiftDelete.Net

Teknoloji tutkunu olan Bekir Can, mobiliteye ayrıca bir ilgi duyuyor. Bir süredir teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazan Bekir Can, aynı zamanda müziğe oldukça ilgili.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  03.08.2017 / 22:37:11

  ANDROID BI YERDEN SONRA PATLAR

  YANITLA
  • SDN Okuru
   07.08.2017 / 23:05

   Lan bi yürü git!..

 • SDN Okuru
  03.08.2017 / 18:27:54

  Mavi olsunnn

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.08.2017 / 18:11:23

  Bence onepuls 5s kayba

  YANITLA