ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Overwatch ilk yılını kutluyor!

Blizzard, Overwatch'un ilk yılını kutlamak adına önemli bir etkinlik düzenleyeceklerini açıkladı. 23 Mayıs'ta başlayacak Overwatch Anniversary'den ilk detaylar haberimizde.

18.05.2017 / 11:30
Overwatch ilk yılını kutluyor!

Bundan yaklaşık 1 yıl önce, 24 Mayıs 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştiren Overwatch, dünya çapında yoğun ilgi gördü ve şu anda hala en popüler oyunlardan birisi konumunda. Şimdi ise Blizzard, rekabetçi takım oyunun ilk yılı için ciddi bir hazırlık içerisinde.

Overwatch’un yıldönümü için heyecan dorukta!

Blizzard, Overwatch Anniversary adı altında 23 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek bir etkinlik düzenleyeceklerini duyurdu. Şirket, bu büyük etkinliğin başlaması yaklaştığında çok daha fazla detayı paylaşacaklarını belirterek heyecan dozajını yükseltiyor. Tabii ki şu an için oyuna yeni ifadeler, spreyler, konuşmalar, haritalar ve karakterler için yeni kostümler gibi yığınla içeriğin geleceğini tahmin etmek hiç de zor değil.

17-05/18/overwatch-anniversary-sdn-02.jpg

Ek olarak Blizzard, Overwatch için dijital olarak sunacağı bir “Game of The Year” sürümünden bahsediyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak bu sürümde oyunculara ana oyunun yanı sıra, daha önce “Origins Edition” ile birlikte gelen kostümler ve 10 ücretsiz loot kutusu sunulacak. Game of The Year sürümü alanlar Diablo III, World of Warcraft, StarCraft II ve Heroes of the Stom oyunları için Overwatch temalı oyun içi öğelere de sahip olacaklar.

Overwatch’u henüz hiç oynamamış olanlara ilk yılın şerefine 26-29 Mayıs tarihleri arasında oyunu ücretsiz olarak oynama imkanı da sunulacak.

:: Overwatch oynuyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  19.05.2017 / 00:29:58

  indirim gelir mi acaba ya

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.05.2017 / 11:57:38

  Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan bi tanesi

  YANITLA