ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Philips HR 1861 Katı Meyve Sıkacağı

Evimizde olmazsa olmaz elektronik cihazlar arasına katı meyve sıkacakları da girdi. Gripten korunmak ve sağlıklı bir hayat için meyvelerin suyunu en iyi şekilde çıkaran ürünü bu videoda izleyin.

19.01.2010 / 15:06
Philips HR 1861 Katı Meyve Sıkacağı

Son zamanların gündemden hiç düşmeyen konularından biri de H1N1 virüsü ile yayılan grip tehlikesi. Uzmanlar, sağlıklı bir hayat için meyvelerden ve sebzelerden en iyi şekilde istifade edilmesini öneriyorlar. Bu ise herkesin kolayca başarabileceği bir iş gibi görünmüyor.

En basitinden; bir havucun suyunu nasıl çıkaracağınızı düşünün. Artık, evimizde olmazsa olmaz elektronik ürünler arasına katı meyve sıkacakları çoktan girdi.

Hangisini Almalı?

 

Katı meyve sıkacağı alırken dikkat edilmesi gereken kriterler var. Satın aldığınız meyvelerden en iyi şekilde verim almak için mümkün olan en fazla suyu çıKarma, bu listenin başında yer alıyor.

Bunların yanı sıra; kolay kullanılması ve kolay temizlenmesi, en az gürültü ile titreşim ile çalışması, güvenli olması, teknik desteğe ve yedek parçalara kolay ulaşılması da kriterler arasında.

İncelenen Ürün: Philips HR 1861


Sağlığınız için oldukça önemli olan bu
cihazı alırken dikkat etmelisiniz.

Test merkezimize gelen katı meyve sıkacaklarından biri olan Philips HR 1861, bu taleplerinizi karşılayan en iyi cihazlardan biri. Aşağıdaki videoda, editörlerimizin bu ürünle ilgili deneyimlerini izleyebilirsiniz.

Sonraki sayfa: Teknik özellikler, fiyat, öne çıkan özellikler.


ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  22.12.2012 / 21:16:00

  hakikaten bu yorumu yazan Bosch satıcısı olsa gerek...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.01.2011 / 17:15:44

  güzel reklam hayırlı işler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.12.2010 / 20:34:03

  bırak makineyi 2 kere kullandık motoru yandı yarın servise göndericem inşallah

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.12.2009 / 12:07:32

  Ben bayağı araştırdım bunları Philips Alu zirvede idi. İndirimde idi 269 TL. Kredi kartı dönsün yeni aya derken 3 gün ile kampanyayı kaçırdık 299 TL oldu. İyiki kaçırdık. Bosch a gittik yetkili birebir aynı olan Bosch katı meyve sıkacağını 240 TL ye aldık. 10 da taksit yaptı. Birde üzerine 25 TL bonus kampanyasına denk geldik 25 de bonus kazandık 215 e geldi bize. Ãœrün dediğim gibi Çalıştırma düğmesi, Marka yazısı dışında birebir aynı ve gayet memnunuz. Hatta Bosch un meyve konulan yeri XXL Philips sanki XL gibi geldi bana.

  YANITLA