ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Prison Architect Mobile ne zaman çıkacak?

Introversion Software, şu anda resmi olmayan yollardan indirilebilen Prison Architect Mobile'ın çıkış tarihini sonunda açıkladı. Ayrıca beta sürecine katılabilecek ülkeler de güncellendi.

15.05.2017 / 00:00
Prison Architect Mobile ne zaman çıkacak?

Introversion Software sonunda müjdeli haberi verdi ve Prison Architect'in resmi olarak Haziran ayından önce piyasaya sürüleceğini açıkladı. Hatırlarsanız geçtiğimiz ay yapım Hollanda üzerinde resmi olarak indirilebilir hale gelmiş ve APK dosyası da internette dolaşmaya başlamıştı.

Beta kapsamı genişletiliyor!

Yapımcı firmanın açıklamalarına göre Prison Architect Mobile'da bulunan hatalar tüm hızıyla gideriliyor ve şu andan itibaren İsveç ve Avustralya ülkelerinde de indirilebilir duruma geldi. Yani bu iki ülke de kapalı beta kapsamına alınmış durumdaama başka hangi ülkelerde beta programının uygulanacağı konusunda herhangi bir bilgi ne yazık ki bulunmuyor.

Zaten seçilen ülkelere göz attığımızda Türkiye'nin hiçbir dönemde böyle bir beta kapsamına alınmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yüzden yapımın çıkış tarihini beklemek dışında yapabileceğimiz pek bir şey yok.

Eğer bir problem yaşanmazsa ve Introversion Software yapımın geldiği durumdan memnun kalırsa, 2017 yılının Bahar aylarında Prison Architect hem iOS hem de Android tabletler için indirilebilir durumda olacak.

:: Prison Architect Mobile'ı bekliyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  15.05.2017 / 15:06:41

  Oyun harika görünüyor ama Sdn.net, yalan yanlış başlıklar atma konusunda chiponline'ı örnek almaya başladı iyice.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.05.2017 / 08:36:15 10 / 10

  böyle yanıltıcı haber başlığı atmayın. alt başlıkta bile tarih açıklandı diyorsunuz. 2017 bahar ayları diye tarih mi olur ? mayıs ayı bitiyor.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.05.2017 / 04:36:36

  Güzel oyun. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.05.2017 / 00:56:31

  Böyle bir oyun mu olur?

  YANITLA