ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Riot Türkiye yönetiminde önemli değişiklik!

2012 senesinde resmi olarak Türkiye'de ofisi açılan Riot Games'in müdürü Hasan Çolakoğlu, yönetimi Bora Koçyiğit'e bıraktı. Böylelikle yönetimde önemli değişikliklere adım atıldı.

02.01.2017 / 20:00
Riot Türkiye yönetiminde önemli değişiklik!

League of Legends'ın yayıncısı Riot Games'in, 2012 senesinde Hasan Çolakoğlu liderliğinde Türkiye'de açılan ofisinde önemli değişiklikler yapıldı.

Riot Türkiye'nin kuruluşunda önemli adımlar atan ve o zamandan bu yana firmanın müdürlüğünü üstlenen Çolakoğlu, kişisel Facebook hesabı başta olmak üzere oyunun da resmi kanallarında yapılan açıklamalara göre firmanın genel müdürlüğünü bırakacağını duyurdu.

Riot Türkiye'deki görevini ise Bora Koçyiğit'e devrederek, firmanın Los Angeles'ta bulunan merkezine geçeceğini belirten Çolakoğlu, orada pazarlardan sorumlu direktör olarak görevine devam edecek. Bu görevi ile birlikte yine Türkiye'den sorumlu olacak.

17-01/02/fwjjg6j7htqi-1483376393.jpg

Çolakoğlu, Riot Türkiye olarak ülkemizde e-spor ve turnuvalar açısından önemli adımlar ve yatırımlar yaparak, ülkemizde bu konuda büyük bir pazar oluşmasını sağlamıştı. Bakalım Hasan Çolakoğlu'nun değişimi ile Riot Türkiye nasıl bir yol izleyecek?

:: Riot Türkiye'nin bu değişim kararı ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

SDN - ShiftDelete.Net

Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  04.01.2017 / 10:13:46

  tüm gereksizler bu oyun sayesinde kendiini bi halt sanmaya başladı

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.01.2017 / 08:24:57

  şu oyunda veletler olmasın yemin ediyorum sinek avlar.

  YANITLA