ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Samsung Galaxy S8'in reklamları da sızdırıldı!

Hakkında her gün yeni bir sızıntı yaşanan ve bu yüzden tüm detayları açığa çıkan Samsung Galaxy S8'in bu kez de reklamlarda kullanacağı görseller sızdırıldı. İşte son Galaxy S8 sızıntısı!

21.03.2017 / 08:00
Samsung Galaxy S8'in reklamları da sızdırıldı!

LG'nin G6 modeli ile birlikte muhtemelen tarihte hakkında en çok sızıntı yaşanan akıllı telefon ünvanını elinde tutan Galaxy S8 için tabii ki yeni bir sızıntı haberi ile daha karşınızdayız.

Fakat işin bu kez ilginç bir yanı var. Zira akıllı telefon için Samsung'un reklamlarda kullanmayı planladığı görseller ortaya çıktı. Böyle bir sızıntının nasıl yaşandığı ise merak konusu.

Sızıntılar kralı Galaxy S8!

Yaşanan sızıntılardan bir hayli rahatsız olan Samsung, muhtemelen ani bir karar alarak dün Bixby adlı yeni asistanını tanıtmıştı. Bu hareketin durmadan bir şeyler sızdıranları daha da ileri gitmeye teşvik ettiğini artık rahatlıkla söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S8 and S8+ promo imagesSamsung Galaxy S8 and S8+ promo images

Yukarıda gördüğünüz görsel direkt olarak Samsung tarafından bir grafik ajansına hazırlatılmış ya da kendi ajansları içerisinde tasarlanmış iki ayrı görselden oluşuyor.

Bu reklam görsellerinin kimler tarafından sızdırılabileceği ise aslına bakarsanız aşağı yukarı tahmin edilebilir bir durum. Samsung kanadından konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılıp yapılmayacağı da aklımızı kurcalamıyor değil.

:: Sizce yaşanan sızıntıları firmaların kendileri yapıyor olabilir mi?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 12:36:57

  Yahu nasıl insanlarız yorumlara bak mesela siz araba alırken duvara çarpacağınızı düşünerek mi alıyorsunuz? Bir zahmet telefonu da yere düşürmeyin

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 08:26:30

  Firmalar satış stratejisi her zaman insanlar da merak konusu ve heyecan verme içindir. Apple ve Samsung bu konuda deneyimli ve istikrarlı oldular ve karşılığını alıyorlar

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.03.2017 / 08:24:59

  Reklamın sonuna "Siz onu birde yere düşünce görün" diye yazı yazmaları gerekir.

  YANITLA