ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

SDN Magazin Nisan 2017 sayısı çıktı!

Türkiye'nin en eski e-dergilerinin başında gelen SDN Magazin, Nisan 2017 sayısıyla karşınızda. Bakalım SDN Magazin Nisan sayısında neler var?

03.04.2017 / 14:40
SDN Magazin Nisan 2017 sayısı çıktı!

Türkiye'nin en eski e-dergilerinden olan SDN Magazin'in 114 nolu Nisan sayısı çıktı! 100'den fazla sayı çıkarmış olan SDN Magazin, Türkiye'nin en çok takip edilen Teknoloji dergilerinden biri.

SDN Magazin'de bu sayıda neler var?

SDN Magazin Nisan 2017 sayısının gündeminde Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri var. Kısa bir süre önce tanıtılan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modeli hakkında düşüncelerimizi paylaşıyoruz. 2017'nin yeni amiral gemileri bizlere neler sunuyor? Ne gibi dikkat çekici özellikleri var merak ediyorsanız, detayları dergimizde bulabilirsiniz.

Buna ek olarak bilimsel gelişmeler, otomobil haberleri, donanım dünyasından yeni haberler de Nisan 2017 sayımızda yer alıyor.

Dosya konusu ve otomobil haberleri de, farklı noktalara hitap ediyor. AMD Ryzen 1800X incelemesi ve akıllı telefon dünyasından son gelişmeler de bu sayımızda yer alıyor.

17-04/03/01-kapak.jpg

iOS için SDN Magazin dergisini indirmek için tıklayın

Android için SDN Magazin dergisini indirmek için tıklayın

iOS için Teknoloji Haberleri uygulamamızı indirmek için tıklayın

Android için Teknoloji Haberleri uygulamamızı indirmek için tıklayın 

SDN - ShiftDelete.Net

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz