ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Silinen Dosyaları Geri Getirmek

Silinen dosyalarınızı geri getirmek mümkün mü? Sizin için çok önemli bir dosyayı yanlışlıkla geri dönüşüm kutusundan da sildiyseniz, işte adım adım silinen dosyaları geri getirmek

06.08.2017 / 00:00
Silinen Dosyaları Geri Getirmek

Silinen dosyaları geri getirmek dijitalleşen dünyada en büyük sorunlardan biri. Neredeyse tüm verilerimiz dijital olarak bilgisayarlarımızda, taşınabilir disklerimizde ya da bulut hesaplarımızda bulunuyor.

Silinmemesi gereken hayati bilgiler ne olabilir? Bir üniversite ya da yüksek lisans öğrencisi için bitirme projesi ya da tezi olabilir. Vefat eden yakınınızla çekildiğiniz son fotoğraflarınız ya da belli bir yıldan bu yana biriktirdiğiniz fotoğraf arşiviniz olabilir.

Adım adım silinen dosyaları geri getirmek

Yazarsanız yazı arşiviniz, video prodüksiyon işiyle uğraşıyorsanız video projeleriniz ve bazı videolarda kullandığınız önemli detay dosyaları. Bu örnekleri çok daha fazla sayılara çıkartabiliriz.

Sizin için önemli bir veri silindiyse üzülmeyin. Elbette yüzde yüz verilerinizi kurtarabilirsiniz diyemiyoruz ama verileriniz henüz tamamen de gitmiş değil. Bu yazımızda, silinen dosyaları geri getirmek konusunu işliyoruz.

17-08/09/silinen-dosyalari-geti-getirmek-sdn-4.jpg

Biz hiç fark etmesek de, milyarlık projeleriniz ve ailenize ait bilgiler her gün binlerce kez silinme tehlikesi geçiriyor. 

Virüsler başta olmak üzere, birçok insan kaynaklı sorun bu verileri kaybetmenize neden olabilir. Bu noktada silinen dosyaları geri getirmek gerekiyor. En kötüsü ise dalgınlık nedeniyle bir dosyayı shift+delete kısa yoluyla komple silebilirsiniz.

Korkmayın, dosya silindiğinde esasında tamamen silinmiyor!

Yine de üzülmeyin, çünkü sabit disklerin çalışma prensibi sizi dertlerinizden kurtarabilir. Aslında bu verileri bilgisayarınızdan silmiyorsunuz, sadece hard disk'iniz ufak bir işlemle o verileri tekrar yazılabilir hale getiriyor.

Örnek vermek gerekirse, kasetlerin üzerine yeni şarkı kayıt etmek gibi, sabit diskinizde eski verilerin üzerine yeni dosyalar yazıyor.

Veri kurtarma programları ise, diskinizin temel emirleri üzerinde biraz oynama yapıp eski dosyaları geri getirebiliyor. Bazı durumlarda bu kurtuluş düşük bir ihtimal olsa da, genelde eski verilerinizi ölümden döndürmek mümkün.

17-08/09/silinen-dosyalari-geti-getirmek-sdn-3.jpg

Piriform Recuva ile silinen dosyaları geri getirin

Silinen dosyaları geri getirmek isteyen takipçilerimiz için Piriform'un Recuva uygulamasını anlatıyoruz. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. 

:: Recuva uygulamasını buradan indirebilirsiniz!

Uygulamanın ücretsiz sürümünün yetenekleri sınırlandırılmış durumda. Verileriniz çok önemliyse, uygulamanın profesyonel sürümünü satın almanızı öneriyoruz.

Kurulum

Birçok ufak programın aksine Recuva'da Türkçe dil desteği de bulunuyor. Kurulum sırasında istediğiniz dili seçebiliyorsunuz. Bir sonraki adımda ise klasik olarak yazılımı hangi diske kurmak istediğinizi size soruyor.

Recuva'nın daha performanslı çalışması için programı Windows'un yüklü olduğu sürücüye kurmanızı tavsiye ediyoruz. Kurulum bittikten sonra ise, antivirüs programlarındakini andıran ufak bir taramayla bilgisayarınızdaki silinmiş verilere göz atabilirsiniz.

Recuva Sihirbazı adlı bu ufak taramanın daha performanslı çalışması için esas aradığınız dosyanın içeriğini karşınıza gelen ekranda işaretleyin. Örnek olarak sadece silinen Resim'leri tara derseniz program bu konuda daha başarılı olacaktır.

Recuva sihirbazı nasıl kullanılır?

Belirli bir konuyu seçtikten sonra sihirbaz, daha iyi sonuçlar vermek için size hangi kayıt alanı üzerinde tarama yapmak istediğinizi soracak. Bu ekranda, USB ve medya kartları üzerinde tarama yap, sadece belgelerim klasörünü hedefle, geri dönüşüm kutusunu ara ve sadece şu klasörde araştırma yap seçenekleri bulunuyor.

Dosyanın nereden silindiğini doğru olarak belirtmeniz bu konuda çok önemli. Örneğin biz sürücüsündeki, Steam klasörünü hedef gösterdik. Bu sayede, çok daha faydalı sonuçlara ulaşacaksınız. Eğer kaybolan dosyanın yerinden emin değilseniz, yerini bilmediğinizi belirten şıkkı işaretleyin.

Hızlı tarama ve derinlemesine tarama

Kayıp dosyaların aranacağı yerleri belirledikten sonra Recuva size, nasıl bir tarama yapması gerektiğini soracak. Programın iki türlü araştırma modu bulunuyor.

Anti virüs mantığından farksız olan bu taramalardan biri hızlıca bir silinmiş dosya araştırması yapıyor. Eğer kaybettiğiniz dosya kısa süre öncesilindiyse bu seçenek işinize yarayacaktı.

Ancak, uzun bir süre önce silinen dosyanızı geri istiyorsanız uzun tarama metodunu seçin. Bu ikinci derinlemesine tarama, çok daha önce silinmiş bilgi katmanlarını bile bulabiliyor. Ancak derinlemesine taramanın diskinizin boyutuna göre 1 saaten fazla bile sürebileceğini unutmayın.

17-08/09/silinen-dosyalari-geti-getirmek-sdn-2.jpg

Düzgün tarama için doğru ayarlar yapın!

Bu adımdan itibaren size programı sihirbaz olmadan kullanmayı anlatacağız. Çok daha iyi sonuçlar almak için ilk önce programın sağ üst kısmında bulunan, gelişmiş kipe geç özelliğine tıklayın.

Burada karşınıza gelen ekranda ise yine aynı yerde bulunan ayarlar menüsüne tıklayın. Karşınıza gelen ekranda ise Eylemler sekmesine gelin. Buradan, gizli dosyaları da tara, güvenli silinen dosyaları da göster kısmını tıklayın.

Bazı görseller, uygulamanın sürümüne göre farklılık gösterebilir. Fakat genel mantık olarak programın kullanımı aynı şekilde.

Bu iki arama metodu sayesinde aradığınız dosyaya çok daha rahat ulaşabilirsiniz. Aynı sekmedesilinmemiş dosyalar için tarama yap kutucuğunu işaretlerseniz formatlanan hard diskinizde bulunan verileri de taratabilirsiniz.

Tarama sihirbazı olmadan programı kullanmak

Tarama sihirbazı size her zaman aradığınız kadar detaylı sonuçlar vermez. Eğer aradınız dosyayı burada bulamadıysanız, programı manuel yolla kullanabilirsiniz. Recuva'yı farklı yapan en büyük özelliği ise menüsistemlerinin de anti virüslere benziyor olması.

Ekranın sol üst köşesinden, tarama yapacağınız sabit sürücüyü seçin. İsterseniz makinenizde bulunan tüm diskleri aratabilirsiniz ancak bu işlem saatler sürebilir. Sürücü seçiminin yanında bulunan menüden ise, bulmak istediğiniz dosyanın seçin.

Resimler, müzik, belgeler, görüntüsıkıştırılmış dosyalar ve hatta elektronik postalar bile program sayesinde taranabiliyor. Bu ayarları yaptıktan sonra tarama işlemini başlattın.

17-08/09/silinen-dosyalari-geri-getirmek-sdn-5.jpg

Özellikle istenilen verileri kurtarmak

Recuva'nın taraması bittikten sonra karşınıza, bulunan silinmiş dosyaları gösteren kapsamlı bir menü geliyor. Program bulduğu dosyaların, hangi zamanda silindiğini ve kurtarılma şansınızı ayrıntılı şekilde kullanıcıya anlatıyor. Dosyanızın başına ne geldiğini öğrenmek için ekranın sol kısmında bulunan, linklerden birine tıklayın.

Daha sonra ise sağ kısımda bulunan sekmelerden, bilgi adlı olanı seçin. Burada, bulduğunuz dosyaların başına neler geldiğini görebiliyorsunuz. Şu anda aradığınız dosyanın nerede olduğunu ve üstüne hangi yeni verilerin yazıldığını buradan bakabilirsiniz.

Yanında yeşil olan dosyaları açıkça kurtarabilirsiniz. Kurtarmak istediğiniz dosyanın üzerine tıklayın daha sonra ise ekranın altında bulunan kurtar tuşuna basın.

Program sizden dosyayı kurtarmak için sizden bilgisayarda bir yer seçmenizi isteyecek. Kendinize masaüstünde yeni bir dosya açarsanız kurtarılan verileri daha rahat bulursunuz. Birden fazla dosya kurtarmak için ise ekranda sağa tıklayın ve parlayan dosyaları kurtarı seçin.

Formattan dosya kurtarmak

Programın en etkileyici özelliğini bu maddede anlatacağız. Sabit diskinizde formatlanan verileri de, kurtarma şansınız var. Birkaç adım önce yaptığınız gibi ayarlar menüsüne gelin buradan, eylemler kısmına tıklayın. Karşınıza gelen sekmede ise, silinmemiş dosyalar için tarama yap kısmını işaretleyin.

Kurtarılıyor menüsünde ise dosya yapısını kurtarı işaretleyin. Bu işlem bittikten sonra taramayı başlattın. Biraz uzun sürecek bu tarama bittikten sonra, üzerine bir şey yazılmamış dosyalar karşınıza çıkacak. Bir önceki adımdaki, işlemleri uygulayarak dosyaları kurtarabilirsiniz.

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  23.09.2017 / 20:16:57

  Çok ilginç. 11 sayfalık yazdığım belgemi masaüstüne kaydettim ve ardından sildim. Hem de kalıcı olarak. Şu an deniyorum bu programı umarım bulur 1 saat değil 5 saat bekleme razıyım. Tabi ki hdd'nin yazma-okuma hızına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.09.2017 / 02:49:54

  kurtaramadım.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.08.2017 / 15:22:16

  benim bilgisayarımda ekran kartı yok s3 adlı bir program sayesinde görğntğ alıyodum ama yanlışıkla sildim geri dönüşü olabilirmi ? programlardan silinen programlar geri dönüştürülebilirmi ? lütfen acill yardım edin lütfenn !!!!

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.07.2017 / 11:25:28

  Arkadaşlar yardımcı olun bana. Silinen dosyalar gelıyorda hepsı ya acılmıyor yada klasor seklınde gelmıyor. Örneğin benim bir klasorde 10 word sayfası varsa 10 word sayfasını gosterıyor. Binlerce word saydasından nasıl bulayım sımdı.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.07.2017 / 17:16:37 10 / 10

  abi işe yaramadı b e

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.07.2017 / 14:22:48 10 / 10

  Ben usbden sildiğim belgelerin üzerine işem yaptım ve uzun bir süre geçti yinede geri gelir mi belgeler benim için şuan çok önemli

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.07.2017 / 01:42:40

  allah razı olsun hayatımı kurtardı

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.07.2017 / 13:39:06

  Gerçekten çok işime yaradı. Teşekkürler shiftdelete.com

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.06.2017 / 15:06:05

  bi halta yaramadı saglık olsun

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.06.2017 / 00:56:15 0 / 10

  bir konuda yardım isticem KİMSE VARMI DOSYALAR KISAYOL OLARAK GÖRÜNÜYOR BENDE ONU NASIL AYARLARIM

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.06.2017 / 13:38:42 0 / 10

  Windows 7 e dönüş dosyaları silinmiş geri getirebilirmi?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  30.05.2017 / 16:11:37

  abi inş olur gta 5 i sildim yanlışlıkla

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.05.2017 / 10:19:34

  bilgisayardan silinen dosyaları nasıl geri yüklerim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.05.2017 / 18:08:00

  4 aydır üstünde çalıştığım projeyi toplu silmeyle içine aldığım için silmiştim ve üç güne teslim edilecekti HAYATIMI KURTARDINIZ

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.05.2017 / 00:44:10

  iyiki varsın abi

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.05.2017 / 00:43:43

  çok teşekkürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  31.03.2017 / 17:56:52 10 / 10

  Abe silinen resimleri nasıl getire biliriz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.03.2017 / 22:30:43

  kardesişm daha uzun yazamadın mı bune ya

  YANITLA
 • SDN Okuru
  25.02.2017 / 15:43:54

  bende d diskinde

  YANITLA
 • SDN Okuru
  29.01.2017 / 22:25:45

  çok teşekkürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  29.01.2017 / 19:16:40

  Dosyaların bazıları çok büyüktü geri gelmiyor ama olsun allah razı olsun

  YANITLA
 • SDN Okuru
  31.12.2016 / 13:38:06

  teşekkürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.12.2016 / 16:52:12

  Abi çok saolub valla ya 51 tane film vardı bilgisayarda yanlışlıkla hepsini sildim 60 GB çok teşekür ederim.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.11.2016 / 20:06:02

  slm bilgisayara format attım masaüstündeki resimler silindi nasıl geri alabilirm teşekkrler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.11.2016 / 20:05:22 0 / 10

  slm

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.11.2016 / 19:26:52 10 / 10

  ben telefonumdan 2hafta önce fotoğraflarımı d ye atmıştım ve telefonum çalındı bilgisayardan fotoğraflarımı sildim bilgisayar deepfreze li ama d de yok geri gelirmi

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.11.2016 / 17:34:08 10 / 10

  ekran poramları geri getirseniz çok mutlu olurum yanlışlıkla silmişim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.10.2016 / 19:56:30 10 / 10

  bilgisayarımın ipsini sıfırladım nasıl geri alırım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  28.09.2016 / 20:46:18 10 / 10

  resimlerim silindi yardım edin lütfen

  YANITLA
 • SDN Okuru
  31.08.2016 / 18:50:31 10 / 10

  Allah sizden razı olsun çok teşekkürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.08.2016 / 19:13:14 10 / 10

  bn kurtarmayı yaptım ama dosyalar açılmıyor yardım edin lütfen:D

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.08.2016 / 02:14:32 10 / 10

  Telefon içinde kullanabilir miyim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.08.2016 / 02:40:34

  Merhaba, hayat memat meselesi lütfen bi yardımcı olur musunuz. Daha önce recuvayi denedim silinen resimlerim geri gelmişti. Şimdi şöyle anlatiyim. Pcim Windows 8 deyken bozuldu fabrika ayarlarına geri dondurdum. Daha sonra aynı gün içinde Windows 10 yaptım. Ve bana format atılmadan önce ki dosyalar lazım daha doğrusu bir ses kaydı var o lazım. Ailem boşanma aşamasında ve o format atılan pcimde bir ses kaydı var. Tüm dosyalarim silinsin önemli değil. Fakat mahkeme için o ses kaydı bana lazım hemen geri almam gerekiyor. Lütfen yardım edin. Bu recuva 1 yıl önce ki dosyalarıda geri getirir mi. Pcimin paneli degiscek eğer geri getirilir derseniz hemen yaptırmaya goturucem. Ne olur bir yardım edin

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.07.2016 / 18:37:53

  Bu tür işlemlerin hard diskte dalvik açtığını bilerek yapın.Durmadan kurtarma yaparsanız o diskten belli bir süre sonra bir performans beklemeyin.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.07.2016 / 03:00:56

  1 hafta olmadı daha 150gblık steam sildim geri gelirmi

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.07.2016 / 17:02:22

  Allah Razı Olsun ne deyim!

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.06.2016 / 01:09:41

  Recuva indirirken bilgisayarım donuyor.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.06.2016 / 02:36:15 0 / 10

  Allah razı olsun. Beni büyük bir psikolojik yıkımdan kutardınız.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.06.2016 / 20:36:19 10 / 10

  Benim de yaptığım slayt gitti ama yüklediğimde google yerine başka bir arama motoru geliyor nedir o ve nasıl yok edilir?

  YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2016 / 10:39

   benmde aynısı

 • mamilog
  29.05.2016 / 15:04:48

  Çok teşekkür ederim sayenizde silinmiş olan fotoğraflarımı geri aldım.Teşekkürler.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.05.2016 / 15:22:24 0 / 10

  Yaşar Aydın,ın tel.numarasını ala bilirmiyim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.05.2016 / 14:44:00 10 / 10

  Daha 5 dk önce sildiğim word dosyasını bulamadı. Silindiği konumu ve dosya türünü de belirtmeme rağmen.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.05.2016 / 20:37:14 10 / 10

  seni yaradanın varya adamsın ya adam hayatımı kurtardın resmen. adamsın lan delircem adamsın lan.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.04.2016 / 22:29:17

  Arkadaslar usb de kayıtlı fotoğraflar bilgisayardan silinmiş tekrar gelir mi yardimci olur musunuz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.04.2016 / 15:30:36

  1 yıl önce sildigim fotograflar var sonrada format attılar onları bulabilirmiyim?

  YANITLA
  • SDN Okuru
   18.07.2016 / 22:59

   bence bi dene büyük ihtimal bulursun

 • SDN Okuru
  30.03.2016 / 23:57:13

  adamsın la sen adam

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.02.2016 / 16:10:18

  çok teşekkür ederim çok çok eğer işe yararsa tabi şu an yapılıyor :D

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.02.2016 / 15:58:38

  Peki Bunu Kullanmak Yerine Sistem Geri Yükleme Yapsak O Sildiğimiz Dosya Gelirmi Ben Bugün Yanlışlıkla Fotoğrafların Olduğu Dosyayı Sildim Ve Sistem Geri Yükleme Tarihide 1 Hafta Önceyi Gösteriyor Geri Alsam Olurmu? Geri Gelir mi?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.01.2016 / 02:04:38

  Acil Yardım lütfen

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.01.2016 / 17:51:48

  Ben yalnyslykla ses kayydyny sildim simdide o ses cok lazym ne yapajagymy bilmiyorum nolur bana bi care gosterin

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.01.2016 / 23:54:37

  Virüs programının sildiği programları geri getirir mi?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.01.2016 / 20:21:40 10 / 10

  Ben bipi yanlislikla sildim onu nasil geri yukleyebilir ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.01.2016 / 00:17:30 0 / 10

  hiç bir dosyayı geri getirmiyor. boşuna yüklemeyin. zaman kaybı

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.01.2016 / 15:49:58

  gerçekten çok işime yaradı teşekkür ederim.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  25.12.2015 / 18:58:46

  Müziklerimi yanlislikla sildimde nasil geri getirebilirim?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.12.2015 / 19:43:20

  allah tuttuğunuzu altın etsin internetim yavaş ve torrent indiremiyordum 70 oyun gitti hard diskimi kardeşim yanlışlıkla biçimlerdirmiş ve hard disk kullanıldığından tüm dosyaları silmiş bu program çok işime yaradı 116580 dosya vardı ve hepsini buldu tşkler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.12.2015 / 22:08:42

  ya ben nfs mw counte skrite ve german truck sildim köpek gibi pişmanım bura yazmıyoki counter skrite

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.12.2015 / 09:14:46

  eyvallah moruk çok işime yaradı harbiden

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.11.2015 / 04:00:40

  cok tesekkur ederım boyle bir bilgiyi paylaştıgınız ıcın kızımın dogudunda olan resımlerı videoları dugun resımlerımızı kurtarabıldım allah razı olsun

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.11.2015 / 14:28:10

  winrar dosyası içersindeki world belgesindeki değişiklikleri kaydettim fakat winrar dan çıkmadan kaydet tşuna basmadan çıktım. dosya yok oldu. yaptığım değişiklikleri nasıl kurtarabilirim.

  YANITLA
  • SDN Okuru
   02.01.2016 / 23:52

   Soğuk su iç kardeş.

 • SDN Okuru
  29.10.2015 / 11:53:27

  Rehberim den numaralarım silin di bu nu maraları mı nasıl geri ala bilirim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.10.2015 / 17:18:53

  çokk teşekkürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.10.2015 / 19:44:38

  Veya video watch?v=MqJ9VM5foms

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.10.2015 / 18:55:29

  ewet kurtarabildim tel bir videoydu ama saniyede 1000 kare çekilmiş bir video olunca

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.10.2015 / 14:36:30

  ücretsiz dediğiniz program ücretli ama

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.10.2015 / 19:34:44

  File Scavenger bin basar buna

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.10.2015 / 10:00:28

  Bana yardimci olabilir misiniz nasil fotograflarimi geri getire bilirim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  28.09.2015 / 11:47:13

  telefonumun ayarlardan fabrika ayarlarina getirmisler icinde onemli dosyalarim vardi kurtara bilirmiyim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.09.2015 / 23:52:28

  Oyunlarımın hepsi ve resimlerimhepdi silindi nasıl geri alır

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.09.2015 / 01:34:56

  teşekkür ederim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.08.2015 / 04:05:02

  windows 10 yükledim sonra ondan kurtulayım derken yanlışlıkla windows 7 iptal oldu. Geri kurtarma seçeneklerinden bu işi halledemedim.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.08.2015 / 22:50:45

  GEÇMİŞTEKİ EKEANLARDAKİ LOĞOLARIMIN GELMESİNİ İSTİYORUM

  YANITLA
 • SDN Okuru
  30.07.2015 / 19:42:41

  Face de silinen mesajlari geri almak istiyorum

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.07.2015 / 15:38:08

  Muziklerimive fotoğraflarım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.07.2015 / 22:08:21

  yardım edin

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.07.2015 / 18:03:44

  ben windows 8.1 de başlangıç menüsündeki uygulamaları kaybettim. Nasıl geri getirilir

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.07.2015 / 04:22:40 10 / 10

  win 8 de sağ tıkla geri al komutlarıyla not defterini sildi yenile yeni yaparak geri getirdim ama içindeki kayıtlı olan yazılar yok boş içi içindeki yazıları kurtarabilirmiyim acaba lütfen yardım edin acill ???

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.07.2015 / 23:37:13

  win 8 de sağ tıkla geri al komutlarıyla not defterini sildi yenile yeni yaparak geri getirdim ama içindeki kayıtlı olan yazılar yok boş içi içindeki yazıları kurtarabilirmiyim acaba lütfen yardım edin acill

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.07.2015 / 23:36:37 0 / 10

  win 8 de sağ tıkla geri al komutlarıyla not defterini sildi yenile yeni yaparak geri getirdim ama içindeki kayıtlı olan yazılar yok boş içi içindeki yazıları kurtarabilirmiyim acaba lütfen yardım edin acill

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.07.2015 / 17:55:34 10 / 10

  Resimlerimi ve dosyalarimi geri yüklediği için teşekkürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  30.06.2015 / 22:01:58

  saolasın abi

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.06.2015 / 17:45:53

  silinen resmi nasil alırım

  YANITLA
 • kmurat
  28.05.2015 / 17:44:13

  Yeni bir şey çıkmış sandım, Recuva çıktı.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.05.2015 / 14:26:09

  Asus telefonum tüm fotolar videolar silindi nasıl geri yükleyebilirim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.04.2015 / 17:51:57

  tüm dosyalari geri yükle

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.04.2015 / 22:49:49

  Silinen ses yazisini geri dondure bilirmi ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.04.2015 / 18:04:56

  ben yapamıyom abim kızmadan hemen yapmam lazım çok acil

  YANITLA
 • SDN Okuru
  27.03.2015 / 05:06:12

  win 8 nasıl yüklerim masaüstü kameram silindi nasıl getiririm çok acil

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.02.2015 / 02:59:43 0 / 10

  İyi günler win 8 komple herşeyi sil dedim sürücü d te yedek vardı onlarda silinmiş geri nasıl getirebiliriz ...çok acill lazım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.01.2015 / 09:19:52

  arkadaslar bılen bırı bana cvb verebılırmı facede sılınen msjları recuva gerıyukluyormu bı cvb lutfrn

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.01.2015 / 09:03:12

  banada bıyardımcı olurmusunuz recuva facede sılınen msjları gerı yuklermı acıl bıcvb lutfen

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.12.2014 / 15:52:43

  Ben hem telefonumdan hemde hafiza kartindan yanlislikla hersryi sildim artik hicbisey yok cozmek icin bilgisayarimda yok ne yapabilirim?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.12.2014 / 13:51:02

  Merhaba Arkadaşlar Burdan Bu Talihsiz Olay Kimin Başına Geldi İse Ona İtafen Minitool Data Recovery Programı İşe Yarıyor Bi Harddiskim Vardı Bi Pc Ye Taktım Raw Olarak Gördü Sildim Tek Bölüm Yapmıştım Ondan 2 Hafta Öncede Verilerimi Yedekleyip Hdd'e Low Level Format Attım Neyse Raw Oldu 2 Gün Debelenip Durdum Hangi Programı Denediysem Sonuç Alamadım Bi Umut Minitool u Denedim Değil Biçimlendirme Öncesini 2 Sene Önceki Dosyalara Bile Erişim Sağladım Çok Yararlı Bi Program Full Versiyonu Google dan Aratın Bulursunuz Size Tavsiyem Vakit Öldürmeyin Diğer Program'lar İsimleri Cisimleri Değiştiryor Bide Abuk Sabuk Windows Dosyalarını Çıkarıtyor Herşey Karmakarışık Oluyor Ayıkla Ayıklayabilirsen Sonra Bunda Virgül Hatası Olmadan Dosyalar Vs.. Geri Geldi Bide Programı Kullanırken 2. Seçenegi Tıklayın Harddiski Taradıktan Sonra Bölümleme Geçmişini Gösteriyor En Son Kaça Böldüyseniz Aynen Gösteriyor Partition'a Tıklatıp İçindeki Dosyalara 1-2 Dakika Bekleme Sonrası Girip Erişim Sağlıyabiliyorsunuz... Şuan Benim Dosyalar Atılıyor Mp3 Kesilmesini Bırakın Kalitesi Bile Düşmemiş Birazdan Pc'yi Tekrardan Kurcam Herkese Şimdiden Geçmiş Olsun Bilen Biliyordur Ama Vakit Kaybı Olmasın Kimsenin Boşuna Diğer Programları Denemeyin Minitool Gerçekten Çok Çok İyi ;)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.12.2014 / 13:39:49

  peki telefonun hafıza kartını bilgisayara takmıstım direk Hafıza kartından sildiklerimizide geri yükleyebiliyor muyuz? hani hafıza kartından sildiğimzde geri dönüşüm kutusuna girmiyo ya

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.12.2014 / 12:43:06

  facebookdan resim sildim yanlışlıkla geri yükleyebilirmiyim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.11.2014 / 10:51:23 10 / 10

  ne kadar sürede tamamlanıyo

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.11.2014 / 00:08:00

  Sistemi geei yukleyin. Başlat erisim araçları sistemi geri yükle

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.11.2014 / 11:27:18 10 / 10

  Telefo dan nasil yapiyoruz anlamadim yardimci olurmusunuz lutfennnn

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.11.2014 / 03:47:41

  hadi bakalım deniycez görücez umarım işe yarar.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.11.2014 / 22:03:06

  Az önce yanlışlıkla fotolarimin hepsini sildim. Nasıl geri getirebilirim lütfen yardımcı olun....

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.11.2014 / 13:32:56

  O yuzden,siz siz olun o resimleri kagida dokun...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.10.2014 / 18:32:59

  ne biçim proğram

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.10.2014 / 00:43:18

  Az önce telefonundan oğlumun bebeklik fotoğraflarını sildim çok üzgünüm programı yüklemeye çalışıyorum ama yapamadim lütfen yardim edin

  YANITLA
 • SDN Okuru
  25.09.2014 / 11:56:59

  Dün akşam yanlışlıkla 10 yıllık fotoğraf arşivimi sildim, amacım harici diske aktarmaktı, o an yaşadığım duygunun Türkçe'de karşılığı yok yemin ediyorum. 10 binden fazla fotoğraf vardı okul yılları, ailem, arkadaşlarım, gençliğim... az önce neredeyse tamamını geri yükledim bu programla. Gerçekten çok teşekkür ederim. !!!! Bütün anılarımı sonsuza dek kaybettiğimi sanmıştım.

  YANITLA
  • dileksrg
   23.10.2014 / 10:46

   benim fotoğraflar da çıkıyor ama bazıları açılıyor bazıları açılmıyor?

  • SDN Okuru
   03.05.2015 / 19:25

   hangi program... ?

 • SDN Okuru
  11.09.2014 / 20:17:52

  selamun aleykumkum. kardeş benim laptop asus k53sd modeli garantiye gitti geldi bilgisayarı yeniden kurmuşlar.D Sürücüsündeki bütün fotolrım ve videolrım gitmiş bom boş şu an . nasıl geri getirbilirim.yardımcı olursn sevinirim.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.09.2014 / 12:36:14

  Ben bir klasör sildim ama bulamıyorum ne yapacağım?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.09.2014 / 13:56:11

  harici diskten sildiğim dosyalar vardı.. ama üstüne tekrar yükleme yaptım . eski sildiklerimi nasıl geri getirebilirim. ya da sildiğim dosyaların neler olduğunu görebilirim . yardımcı olabilir misiniz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.09.2014 / 13:13:28 0 / 10

  hiç bir işe yartamıyor bu program,kurtaramıyor.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.08.2014 / 18:24:29

  Çok zorlanarak kurtarmayı başardım 10 kez farklı isimde arama yaptım ve sonunda bulup kurtardım bazılarını. bende fotoğraf makinemin hafızası dolunca bir klasöre atıp hafıza kartındaki fotoğrafları siliyordum. Ve o dosyayı masaüstüne koymuştum yanındaki dosyayı sileyim derken onuda seçmişim deli oldum sinirden ağladım resmen eyvallah gerçekten

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.08.2014 / 10:13:12

  silinen word dosyası geri geldi ama okunmuyor. farklı bir yazım formatında :( ne yapmalıyım bilgisi olan var mı ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.08.2014 / 15:32:43

  bilgisayar acer işletim sistemi windows 7 klasörümün içinde slayt video foto vs vardı ama yerini değitirmişler acer c ye alınmış klasör içindeki klasörün bile adı aynı duruyor ama içi boş hepsi uçtu gitmedi ya nasıl geri getireceğim acilll yardımmm

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.08.2014 / 02:55:54

  bilgisayarı sıfırladım oyunlar filan hep gitti bunun içinde program varmı

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.08.2014 / 15:48:02

  peki format atsak bile geri gelir mi dosyalar

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.07.2014 / 16:43:25

  Silinme zamani onemlimi? Bi seneyse mesela?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.06.2014 / 23:38:21

  Yükledim kurtardigim videolar var ama videolari dosya olarak görmeme rağmen açılmıyor ne yapmam lazım lütfen yardım?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  27.05.2014 / 13:04:23

  Saol kardeş valla çok büyük bir detten kurtardın beni

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.05.2014 / 22:35:56

  masai alabilirim üstundeki internet kayboldu nasıl tekrar masa ustune ger

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.05.2014 / 19:00:36 0 / 10

  peki direk Hafıza kartından sildiklerimizide geri yükleyebiliyor muyuz? hani hafıza kartından sildiğimzde geri dönüşüm kutusuna girmiyo ya

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.05.2014 / 13:14:08

  gerçekten işe yarıyormu?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.05.2014 / 15:26:58

  Bu program facebook ta sildigimiz mesajları geri getiriyormu

  YANITLA
  • SDN Okuru
   27.08.2014 / 12:34

   kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan

 • SDN Okuru
  12.05.2014 / 21:19:54

  ya ama bu program şifreli dosyaları kurtarmıyor .s .s

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.04.2014 / 17:49:52

  Selamün aleyküm kardeşim bu .txt dosyalarını nasıl kurtaracaz ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.04.2014 / 18:59:51

  la ben pointblankın packını sildiö :)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.04.2014 / 07:33:30

  Çok Teşekkür Ediyorum Program İcin...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  29.03.2014 / 02:08:56

  kardesm cok tesekkr ederm 10 numara bi program

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.03.2014 / 13:38:19

  silinmiş oyunu nasil geri getirecem

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.03.2014 / 19:40:52

  teşekkürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.03.2014 / 17:39:51

  hafıza kartdan geriye dönük mesaj yada konuşma bulunurmu

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.03.2014 / 15:34:47

  biraz uzun sürüyor

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.03.2014 / 22:01:41

  recuva indirdik dosyaları kurtardık fakat açılmıyor. powr point dosyasıydı. nasıl açabilirim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.03.2014 / 15:02:20

  BEN KLASÖR OLARAK SİLMİŞTİM İÇİNDE 120 RESİM VARDI TELEFONUMDA YÜKLÜ DİYE BİLGİSAYARDAN SİLDİM DAHA SONRA UNUTTUM VE TELEFONU FOTMAT ATTIM İPHONE GERİ YÜKLEME YAPTIM GELMEDİ RESİMER RECUVADAN YAPTIM YİNE GELMEDİ NE YAPMAM LAZIM ÇOK DEĞERLİYDİ O FOTOĞRAFLAR :(

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.03.2014 / 22:37:26

  benim tabletim asus ve yanlışlıkla remin klasör ümü sildim benim için çok değerli şeyler vardı acaba nasıl geri getirebilirim ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.02.2014 / 22:21:28

  Allah razı olsun kardeşim.Çok duamı aldın.teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.02.2014 / 18:21:14 10 / 10

  benimkileride doğru düzgün açmadı çok lazımdı bana o fotograflar

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.02.2014 / 16:29:16

  ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİİİİİMM.MUHASEBECİYİM EXCELDEKİ HESAPLARI SİLDİM YANLIŞLIKLA.NASIL İŞİME YARDI BİLEMEZSİN.ELLERİN DERT GÖRMESİN.. VALLAHİ ÇOK DUA ETTİM SANA :)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.02.2014 / 21:05:28 10 / 10

  kurtarılamaz olanlar silindiği zaman nasıl kurtarılacak

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.02.2014 / 17:09:09

  ben hazırladığım doya içinden bi içeerik sildim onu bulabilirmiyim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.02.2014 / 11:18:48

  bulamadi ( indirdigim sey 9 gb o yuzden herhalde (

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.02.2014 / 20:29:16

  Allah razı olsun hocam ağliyacaktım. Kurtardınız beni çok önemli resimlerdi

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.02.2014 / 16:56:07

  herşeyi denedim geri gelmedi :(

  YANITLA
 • SDN Okuru
  31.01.2014 / 16:16:00

  ben hala anlamadım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.01.2014 / 12:47:12

  formatlanmış pc için öneriniz var mı ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.01.2014 / 20:05:35

  ADAMIN DİBİSİN YA Bİ DOSYAYI SIFT DELETE YAPMIŞTIM KURTARDIM ÇOK MUTLU OLDUM ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM ÇOK SAOL

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.01.2014 / 03:02:37

  ya ben eski silinenleri bulamıyorum onasıl olacak

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.01.2014 / 23:08:15

  Gerçekten çok işime yaradı..vede 4x4 bir program..bütün silinenleri aynen geri getiriyor..çok mükemmel..emeğinize sağlık..

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.01.2014 / 19:21:20

  TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK SAĞOLUN SİLİNMİŞ TÜM RESİMLERİMİ GERİ GETİRDİM :))

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.01.2014 / 17:53:16

  güselmiş

  YANITLA
 • SDN Okuru
  25.12.2013 / 15:56:46

  arkadaşım çok çok teşekkür ederim 10 numara program ellerine sağlık ama ben hala D dosyamı bulamadım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.12.2013 / 12:56:28

  bu proğram bir işe yaramıyor word belgesi ve not defterleri yoktur

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.12.2013 / 23:08:49

  2-3 hafta önce sildigimi geri getirir mi

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.12.2013 / 21:36:04

  Peki benim kendiliğinden ofice dosyaları silindi.Sanırım virusten kaynaklanıyor.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.12.2013 / 21:30:21

  War Thunderi silmiştim yanlışlıkla geri dönüşüm kutusundan geri yükledim saol

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.11.2013 / 23:30:37

  çok saolun allh razı olsn basarılrnızın devmını dılerımm guzel bı program:)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.11.2013 / 20:16:53

  siz az önce sildiyseniz geri getirmek için recuva yı sonradan indirdiyseniz kiç bi halt olmuyor

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.11.2013 / 14:19:14

  abi bilgisayara açtım ( D ) klasörüne girdim yedekler yazıyordu ona tıkladım 5 dk bekledim sonra yedekler gitti bana bi yardım edin

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.11.2013 / 00:39:54

  silinen resimleri de geri getiriyormu

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.11.2013 / 22:01:20

  racuva

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.11.2013 / 21:57:50

  recuva

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.11.2013 / 21:13:42 10 / 10

  Bende sanirim hic bir care yok yok yok yinede yok aglamak istiyorum(((((

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.11.2013 / 14:44:10

  gerçekten cok ise yaradı az once ders notlarımı yanlıslıkla sılmıstım hem onu buldu hemde daha bırcok sıldıgım dosyayı buldu gercekten cok tesekkur ederım :)))

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.11.2013 / 21:30:49

  Android telefondanda silinen resmler gri glrmii bu programlaa ??????

  YANITLA
 • SDN Okuru
  27.10.2013 / 18:09:09

  asdadsadsasdasdasdadsdsasdsadsdasadsdadsadsadssadsadssdassadsasdasadsdasadsadsadsdadsadsadsadsadsadsasasdadssdasda

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.10.2013 / 17:04:36

  Bu programı yapandan Allah bin kere razı olsun, cok işime yaradı büyük bi dertten kurtuldum emeği geçen herkesin eline sağlık.. Teşekkürler.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.10.2013 / 05:35:14

  süper program çok işime yaradı teşekkürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.10.2013 / 22:52:40

  hafıza kartındakı verılerı nasıl gerı gtrcem

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.10.2013 / 01:40:43

  Kısa sürede başarılı sonuç veren bir program. Bu programın ne kadar işime yaradığını tahmin edemezsiniz!

  YANITLA
 • SDN Okuru
  29.09.2013 / 22:18:17

  çookkkkk teşekkürler...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  28.09.2013 / 21:28:56

  bööööööööööööööööööööööö

  YANITLA
 • SDN Okuru
  25.09.2013 / 19:08:30

  Teşekürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.09.2013 / 02:16:21

  silinenler geri yüklenince nerde olur

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.09.2013 / 16:05:16

  nerden ındırcem Solermsnz????

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.09.2013 / 22:25:21

  Sildiğim fotoğrafları Geri Almak istiyorum NasıL AlaBilirim ...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.09.2013 / 21:24:49

  teşekkürler cok iyi bir program

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.09.2013 / 17:11:19

  ş

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.09.2013 / 14:30:56

  yok bhe hiç bir program güzel değil .bence en iyisi pixfix 0 full sürüm indiriyor para falan istemiyorve bu program beni nelerden kurtardı :D :D

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.09.2013 / 12:19:58

  silinen rar dosyamı bir türlü bulamadım nasıl bir program bu ya

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.09.2013 / 00:52:33

  Allah hepinizden razı olsun bu program sayesınde onemlı dosyalarımı kurtardım ben ve birçok insana yardımcı oldunuz. çok teşekkürler allah razı olsun.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.08.2013 / 15:56:06

  ben yanlışlıkla 3 tane toplam 17gb film sildim. inş geri gelir. Boyutu büyük. Hafif taramada bulamadı. Derin tarama yaptırıyorum. İnş bulur. Bulamazsa da çok büyük kayıp değil, baştan indiririrz sağlık olsun

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.08.2013 / 20:07:36

  telefonda nasıl yaparım telefonum sony xperia z

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.08.2013 / 14:34:49

  Bir daha aynı mekanlara gidip çekinmemin mümkün olmadığı fotoğraflarımı yanlışlıkla sildim.araştırma yaparken bu sitedeki tavsiyeleri gördüm.açıkçası uygulamaya başlarken çok ümidim yoktu çünkü shift del ile silmiştim ve olayın üzerinden 1 ay geçmişti.ama şu an bütün fotoğraflarım elimde..çok çok çok teşekkür ederim..

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.08.2013 / 12:06:38

  İŞİME YARAMAYAN NE VARSA İNDİRDİ İŞİME YARAYANLARI İNDİRMEDİ ,KAÇ AY ÖNCE SİLİNENİ BULUYOR BİR SAAT EVVELİNDE SİLDİĞİMİ BULAMADI MALESEF BEN FAYDASINI GÖREMEDİM ESKİYE AİTLERİ BİLE YARI AÇILIR YARI BOZUK VAZİYETTE...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  19.08.2013 / 11:28:02

  benim klıcı D diskinde resimleri ayrı isim altında klasörlere yükledim resimlere bakarken elimiz anlayamadığımız bir tuşa değdi ve resimler yok oldu klasörler duruyor ama içi boş .geri dönüşüm kutusunada baktık ama oradada yok nereye gönderdiğinide bulamıyorum.program ve dosya aradan baksam klasörler çıkıyor ama içi boş bir şekilde resimler nereye gitmiş olabilir ve nasıl bulabilirim lütfen bilgi verirseniz sevinirim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.08.2013 / 06:29:33

  bu program hic calismiyor bosyere indirmeyin 5 saat sildiklerimi geri buldum hicbiri acilmiyor

  YANITLA
  • SDN Okuru
   23.10.2014 / 10:32

   ben de buldum ama açılmıyor çoğu :(

 • SDN Okuru
  07.08.2013 / 10:55:41

  Olum olmyo denedim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.08.2013 / 11:40:54

  ben neden bulamıyomm 1 2 resım buldum onlarıda bıle bıle sılmıstımmm

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.08.2013 / 15:02:38

  Kesinlikle işe yarıyor teşekkür ederim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.08.2013 / 02:49:38

  Tek kelimeyle mükemmel bir program. Paylaşım için teşekkürler. 4 gün önce silinen dosyaların nerdeyse hepsini buldu bir kaç tanesini açamadı ama bunada şükür. :)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.07.2013 / 14:16:19

  arkadşalr bn bazı fotorafları silmiştim geri dönüşüm kutusunda kaldıı onları aldım ama şimdi nerede oldunu bulmıyom fotonun lütfen yrdımcı olun ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.07.2013 / 15:39:20 10 / 10

  birçok resim geri geldi ama açılmıyor bozuk falan diyor

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.07.2013 / 04:47:46

  ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SİZDEN SAYAFNIZI HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM BUNDAN SONRA

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.07.2013 / 12:27:48

  slm ben ün pc ye format atarken yanlışlıkla "C" yerine "D" seçtim tüm bilgilerim gitti onları geri getire bilir miyim?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.07.2013 / 16:54:39

  benim bilgisayarım dünyanın en akıllı bilgisayarıdır beni anlıyabilecek kapasitede gelişmiştir kendim aldım bunu ben bana benziyor olmasınmı

  YANITLA
 • SDN Okuru
  28.06.2013 / 06:53:09

  Sizin varya Adamsınız adam :D

  YANITLA
 • SDN Okuru
  27.06.2013 / 22:35:50

  çok teşekkürler...harika. tek sorun formata göre aratma olduğundan, geri yüklenenleri tekrar düzenlemek gerekiyor.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.06.2013 / 15:02:57

  videonun uzerındekı programa tıklarken ındırmek ıcın buraya tıklayın dıyor ordan da ındıre bılırsınz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.06.2013 / 15:35:16

  süper bir program,teşekkürler:))

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.06.2013 / 19:46:27

  Allah ne muradın varsa versin . Her tuttuğun altın olsun çok sağol vallaha yaşa ya yaşa helal sana be

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.06.2013 / 14:26:27

  merhaba arkadaslar bir ipone 4 danimarkadan gelmis benim icin sim kart okumuyor nasil aca bilirim lutfen acil arkadaslar cevap bekliyorum

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.06.2013 / 20:38:55

  allah razı olsun lo sizden :D:D

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.06.2013 / 20:19:51

  pc nizi yakıp kül haline getirmediğiniz sürece silinen dosyaları kurtarmak mümkün polis bilişim şubesi bu şekilde bir çok belge elde etmek tedir

  YANITLA
  • dileksrg
   23.10.2014 / 11:22

   İşte ben de bunu anlamıyorum o kadar her şeyi buluyorlar bir bizim şu gariban resimlerimiz geri gelemiyor yaa :(

 • SDN Okuru
  05.06.2013 / 11:32:38

  Gerçekten güzel bir program ve işime çok yaradı. Yapımda ve yaında emeği geçenlerin ellerine sağlık...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.06.2013 / 10:13:23

  Süper bir program emeğinize sağlık

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.06.2013 / 20:05:53

  resimleriniz silindiyse pixfix diye program sayesınde kurtarırsınız :D

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.06.2013 / 02:04:26

  yanlışlıkla ses dosyasını sildim bunu nasıl geri yükleye bilirim yardımcı olursanız sevinirim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  29.05.2013 / 12:28:17

  eyvallah aga çok saol.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.05.2013 / 14:46:58

  fotoğraf makinesinin hafıza kartındakileri bilgisayradaki dosyaya yükledim.sildim ama hem hafıza kartındaki hem de bilgisayradaki klasördeki tüm resimler silindi..nasıl oldu bilemiyorum kopyalrının da silinmesi..resimlerimi nasıl kuratarabilrim...ACİL

  YANITLA
  • SDN Okuru
   23.10.2014 / 10:44

   aynen benim de öyle oldu sonra fotoğrafçıya harici belleği götürdüm fotoğraflarım geri gelmiş ama bir çoğu açılmıyor :( bunu nasıl düzeltirim ????

 • SDN Okuru
  19.05.2013 / 07:42:58

  Bu Program hiçbir işe yaramıyor

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.05.2013 / 19:19:24

  windovs 8 de işe yarıyo mu acaba

  YANITLA
 • SDN Okuru
  18.05.2013 / 01:56:11

  TEŞEKKÜRLER,GERÇEKTEN İŞE YARADI...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.05.2013 / 19:05:13

  yaa preoremsız varmı ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.05.2013 / 21:10:14

  biri bana yardım etmek istermi ben proğramı kurdum ama bilğdada,havıza kartındada sillinen foto nasıl alcağımı bilmyorumm yardım bekliyorummmmmm

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.05.2013 / 15:03:59

  program parayla birader

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.05.2013 / 21:45:50

  Çok sevdim bu siteyi negüzelmiş.... Yardım ettiğiniz için teşekkürler.!!! :) :) :)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.05.2013 / 07:55:33

  Sizce iyi programmı beyler yardım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.05.2013 / 10:59:15

  Arkadaşlar çok teşekkürler arşivim yanlılıkla silmiştim geri getirdim sağolun

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.05.2013 / 01:59:57

  5 yıldır özenle biriktirdigim fotoları tek bir anlık yereldik d yi biçimlendir hatası ile gitti morallerim çok kötü inşallah işe yarar bu program yoksa ben 2-3 hafta kendime gelemem şu an tarıyor çok kötüyüm şu an ya her yolu denedim sistemi geri yükledim gelmedi diskdigger diye bi program kullandım oda buldu ama lisans istiyo yüklemek için tek umudum recuva kaldı artık inşallah işe yarar

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.05.2013 / 23:01:00

  peki çok önceden flash daki silinen dosyaları geri getirme şansımız varmı acaba

  YANITLA
 • SDN Okuru
  25.04.2013 / 21:39:03

  Lütfen bir şey sormak istiyorum.Sorabilir miyim? Bilgisayarıma format attırdım.Şimdi masaüstüne bir program yüklesem ,Antivirüs yüklediğimde bilgisayar açılıp kapanıyor.Ve siliniyor.Bana bir çare lütfennnnnn!Ne yapmalıyım?Bilenler yazsın kısa sürede..................

  YANITLA
 • SDN Okuru
  25.04.2013 / 21:32:31

  Ben bir şey sormak istiyorum... Ben bilgisayarıma format attırdım.Sonra antivirüs yükledim avastı.Sonra yüklenince avast kendini denemek için bilgisayarı açıp kapıyor ya öyle yaptı.Bir baktım açılınca avast silinmiş.Bunun çaresi nedir?Bilgisayarıma ne yapmalıyım? Lütfennn cevap yazınnnn......

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.04.2013 / 23:11:58

  allah razı olsun gerçekten çok başarılı program işime yaradı çok saolun

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.04.2013 / 09:43:07

  Teşekkürler, konu açılalı neredeyse 5 sene olmuş ama hala aktif. Yedek almam gereken asıl dosyaları eski yedek diyerek sildim sonradan aklım başıma geldi. Gayet faydalı bi program. Linkler çalışıyor ve virüs yok.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.04.2013 / 20:17:30

  Allah razı olsun O Kadar Gündür Boş Sitelerde Dolaşıyorum

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.04.2013 / 16:23:23

  anlamadım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  28.03.2013 / 23:09:11

  bilgisayara format attırdım. format attırmadan önce bazı resimleri silmiştim onları geri getirmem mümkün mü??????

  YANITLA
 • SDN Okuru
  25.03.2013 / 18:06:30

  deniyorum

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.03.2013 / 23:30:23

  arkadaşlar 450 tane şarkım flash bellekten silindi kurtardım ama şarkılar birbirinden alakasız çakıyo lütfen yardım edin bana LÜTFEN :(

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.03.2013 / 21:42:31

  Allah razı olsun arkadaşın hafıza kartını silmiştim yanlışlıkla hepsini geri yüklediiiim :))

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.03.2013 / 16:31:11

  valla benim mount blade diye oyunum vardı oooo kadar güzeldiki bii baktım silinmiş!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ben dedimki napacam!!?? ben oyun olmazsa geberipp giderim laann ama recuve inşalah kurtarın nolur nolur nolur.........

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.03.2013 / 12:47:42

  PROGRAM ÇOK GÜZEL TEŞEKKÜRLER

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.03.2013 / 14:49:04

  lütfen biri bana yardım etsin dün şifre programı olan bcarchiveden yanlışlıkla bir dosyamı sildim içinde excel ve word dosyaları vardı geri getiremiyorum yardım edin lütfen çok önemlilerdi benim için

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.03.2013 / 15:35:34

  bc archive den yanlışlıkla sildiğim bir dosyayı geri getiremiyorum lütfen yardım edin. recuva geri getirmedi nasıl getireceğim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.03.2013 / 16:06:26

  hiç bi işe yaramıyo

  YANITLA
 • SDN Okuru
  27.02.2013 / 23:19:12

  dosyaların filtreye uymadığını söylüyor yardım edin lütfen

  YANITLA
 • SDN Okuru
  27.02.2013 / 21:34:59

  SD karttan bilgisayara resim yüklerken hata oluştu yazdı ve bilgisayar kapandı karttaki resimleri yarısı silinmiş kurtarma sansım var mı ? çok önemli? lütfen birisi bir cevap versin ? noooluuuurrr yardım edin ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.02.2013 / 14:30:07

  çok teşekkürler.performans ödevimdi bu slayt :))

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.02.2013 / 13:30:09

  allah razı olsun

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.02.2013 / 20:24:57

  Ben bellek kartımı tabletime takınca bellek kartı icindeki videos ve images kısmı komple gitti müziklerim duruyor kurtarma sansim var mi?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.02.2013 / 18:36:49

  en güzeli IObit

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.02.2013 / 20:52:41

  ellerine sağlık dostumm

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.02.2013 / 10:17:35

  ALLLAH RAZI OLSUN YAPANDAN NETE SUNANDAN DA

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.02.2013 / 22:33:19

  tamam da programı kurduktan silinen resimleri geri getirmenin ne anlamı var. O şekilde resimleri buluyor ama silinmiş resimleri bu programı kurduktan sonra arattırınca bulamıyor

  YANITLA
 • SDN Okuru
  25.01.2013 / 19:01:52

  vala bu programı yapanlara bağış yapalım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.01.2013 / 15:00:34

  benimde başıma geldi yanlışlıkla sildim 2 gün uğraştım paralı olanlar var resmi gosteriyor fakat geri yüklemiyor 80-90 tlpara istiyor fakat bu recuva ve piriform un programları sayesinde

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.01.2013 / 11:34:04 10 / 10

  işe yaramıyor. tam sürümler onca programa rağmen geri getirmiyor. buluyor ama kurtarmıyor. kurtardığı dosyayı da açmıyor. zaman kaybı bence

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.01.2013 / 16:54:52

  ÇOK SAĞOLUN MÜKEMMELL BİR PROGRAM

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.01.2013 / 16:07:53

  tesekurler kardes beni buyuk dert den kurterdin

  YANITLA
 • SDN Okuru
  31.12.2012 / 17:08:32

  Merhaba Arkadaşlar şimdi benim şöyle bir sorunum var bilgisayarıma sunucumuzdan sitelerin yedeklerini almıştık bir klasörün içine tar.gz uzantılı şuan bu yedeklere ulaşamıyorum ve yedekleri bulmam lazım yedekleri aldıktan belli zaman sonra bilgisayara format attım yedekleri masaüstündeki klasörden silmedim bu yedekleri nasıl gerigetirebilirim çeşitli geri getirme programları kullandım ama hiçbiri işe yaramadı bu programlar sanırım geri dönüşüm kutusuna atılanları geri getiriyor bu konuda nasıl çözüme ulaşabilirim neredeyse denemediğim program kalmadı diye bilirim ne yapabilirim bu veriler benim için çok önemli

  YANITLA
 • SDN Okuru
  27.12.2012 / 01:24:26

  ellerinize saglık gerçekten işe yarıyhor allah razı olsun

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.12.2012 / 20:59:39

  sperrrrrrrrrrr

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.12.2012 / 19:24:34

  işe yararsa gerçekten çok yardımcı olmuş olursunuz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.12.2012 / 22:26:29

  kardeşim eger pc yi resetlediysekde ckurtabilir miyiz_?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.12.2012 / 17:40:01

  allah razı olsun kardeş cok saol

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.10.2012 / 20:49:37

  teşekürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.10.2012 / 20:23:17

  Merhaba, yardım edin lütfen,ben biraz önc bir dosya sildim. Recuva yada recoverdan aratıyorum ama exe dosyası olarak çıkıyor aramada. Zaten ben silerken virüs programı direk olarak gizlemiş o dosyayı. Gizli dosyaları gösterden buldum, başka dosya sileyim derken onu silmişim. Geri getirebilir miyim, arkadaşın flaşında virüs vardı ve çalışmasını benim flaşa atmıştım, sile sile onu sildim, çok önemli, lütfen yardım edin.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  29.09.2012 / 01:04:22

  Az önce programı kullandım bütün sildiğim dosyaları kurtardım yemin ederim çok şaşırdım,mükemmel bir şey,çok sağolun.Siler silmez zaman geçmeden kullandım programı,belki çok zman geçse kurtarmayabiliyor olabilir.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  28.09.2012 / 12:12:27

  Ellerinize sağlık çok işime yarayacak

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.09.2012 / 03:09:46

  eğer gerçekten bulabilirse size çok dua edicem hakiketten bnm için çok değerli resimlerim silinmiş :(

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.09.2012 / 03:09:00

  arkaşdalar ben 2 hafta önce bnm için çok değerli resimler büyüklerimin resimleri yani silinmiş nasıl olduysa onları bilgisayara 2 en fzla 3 hfta önce attm onları bulabilirmiyim bu prgramla bu mümkünmü

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.08.2012 / 15:14:19

  ben orhan recuvayı cıkaran herkese tesekkurler cok sagolun benı gercekten buyuk bır dertten kurtardınız gercekten nasıl tessekkur edecegımı bılemıyorum cok sagolun kurtarmak ıstedıklerımı kurtardım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  21.08.2012 / 12:07:29

  harika b,r program ya:))))

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.08.2012 / 22:58:37

  Virus bulastirmaktan baska bir ise yaramiyor.dosya kuraalim dedik virus yedik.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.08.2012 / 17:39:56

  bu ne la ?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.08.2012 / 23:25:37

  Yanlışlıkla 80 resim sildim program sadece 1 tane buldu yani palavra bir program

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.08.2012 / 19:02:57

  http://shiftdelete.net sonsuz teşekkürler iletiyorum. onların sayesinde çok rahatladım yanlışlıkla sildiğim dosyalar benim için çok önemliydiler zaten programda gayet başarılıydı.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.08.2012 / 17:01:00

  hiç bişey bulmadı bu nasıl program

  YANITLA
 • SDN Okuru
  29.07.2012 / 20:04:36

  Helal olsun bea sizin sayenizde sildiğim dökümanı kurtardım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  29.07.2012 / 15:16:15

  ben clenar ile sildikten sonra geri almam gereken birşey vardı o da gitti cleaner'a temizle diyince geri gelirmi ???

  YANITLA
 • SDN Okuru
  23.07.2012 / 06:52:56

  allah ne muradınız varsa versin allah razı olsun 2006 daki resimlerim gitmişti ama hemen geri geldi harikasınız mükemmelsiniz süpersiniz ve daha diğer ne kadar övücü söz varsa hepsi sizsiniz çok sağoluuuuuunnnnnnnn :D

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.07.2012 / 20:49:36

  ilk önce başka bir kurtarma programıyla dosyalarımı kurtardım fakat videolarımın çoğu açılmıyor.daha sonra recova yı denedim ama sonuç alamadım ne yapmalıyım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.07.2012 / 13:13:43

  çok saaooll...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.07.2012 / 14:00:52

  bilgisarayı açtığımda kilitlendi kapatmak için fişlerini çektim b.saray açıkdığında 2 klösörüm yok nereye gider bunlar uğraştık ama 2009 dosyası geliyo 2012 yok ne yapmam gerekiyor kütfen yardımcı olurmusunuz.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  07.07.2012 / 22:47:56

  işime yaramadı

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.07.2012 / 01:41:52

  bnim kantırımı babam sildi bidaha buladmadım

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.07.2012 / 20:51:34

  nereden indiriliyor

  YANITLA
 • SDN Okuru
  30.06.2012 / 09:01:55

  valla cok iyi ama ben fotograf kurtardım pc de tek disk odugu ıcın flash bellege kurtardım bazı fotolar bozuldu ama bukadarına da şükür

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.06.2012 / 13:27:33

  vallaha çalıştı çok güzel öneririm

  YANITLA
 • SDN Okuru
  16.06.2012 / 13:00:26

  çok sağolun çok güzel bi program yapmışsınız

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.06.2012 / 02:53:35

  çok teşekkürler. gerçekten büyük bi azardan kurtardınız beni::)

  YANITLA
 • magoria
  03.06.2012 / 13:52:50

  Çok teşekkürler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.06.2012 / 20:53:24

  cdler ise yarar mı?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  01.06.2012 / 03:57:00

  işe yararsa çok dua edicem size

  YANITLA
 • SDN Okuru
  22.05.2012 / 16:06:58

  yalnız bende yalnızca c surucusu var napıcam?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  05.05.2012 / 16:53:35

  abizim ben ana klasorleri sildm de bilgisayarım ag balantları felan oansıl

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.05.2012 / 09:30:06

  çok teşekkürler elinzize sağlık :)

  YANITLA
 • pelin123
  03.05.2012 / 22:31:37

  ses kayıt cihazımdan yanlışlıkla kaydı sildim nasıl geri getirebilirim çok önemli

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.05.2012 / 22:25:08

  ses kayıt cihazından yanlışlıkla kaydı sildim nasıl geri getirebilirm çok önemli

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.05.2012 / 03:12:44

  sanırım işe yaradı teşekkürler recuvaaaaa

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.05.2012 / 20:29:07

  Hepsini geri getiriyomu bu? Seri cevap verin lütfen

  YANITLA
 • SDN Okuru
  26.04.2012 / 14:14:45 10 / 10

  resimleri kurtardıgımız halde resimler göremiyoruz farklı resimler çıkıyor napabiliriz.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  24.04.2012 / 09:47:00

  Çok Sağolun Deniyorum Bakalım Olacak mı?...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.04.2012 / 19:13:40

  telefonumun hafıza kartında ki bilgilerimi kurtarmaya çalışıyorum eger kurtarırsa mükemmel ötesi bir program dicem.eger kurtaramazsa zaten mükemmel :)) emege saygılar. ellerinize saglık adminim..

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.04.2012 / 22:24:36

  Merhaba 6-7 ay once silinen resimleride bulabiliyor mu program lütfen yardım ...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.04.2012 / 22:24:04

  Merhaba 6-7 ay once silinen resimleride bulabiliyor mu

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.04.2012 / 20:01:40

  slm arkadaşlar 2 sene önce pc'mde silinen bir resme ulaşmam lazım ancak aylardır bütün programları denedim bir türlü sonuç alamadım bana yardımcı olacak bi arkadaş varmı yada geri o resmi geri getirme gibi bir imkanım söz konusumu

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.04.2012 / 06:55:59

  İşe yaradı. Teşekkürler.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.04.2012 / 22:06:13

  NERDEN İNDİRECEZ BE

  YANITLA
 • SDN Okuru
  11.04.2012 / 16:15:00

  mrb bnm aiylem bilgisayrmda facebooku kaldrmş sayfsna girmyrm nasl geri girblrm yardmcı olrmsnz lutttfffnnnn nolr :( yerdm edn bna

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.04.2012 / 11:58:40

  ben böyle birşey görmedim valla yapanlardan paylaşanlardan allah razı olsun resmen iş hayatımı kurtardı.Çok mühim dosyamı dalgınlıkla silmişim geri geldi valla dünyalar benim oldu :) :) :) :) :)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.04.2012 / 19:19:36

  Super meat boy diye bir oyun indirmiştim çalışmadığı için sildim ama çalışmasının yolunu bldm recuva indirdim ama bulamıyorum o dosyayı ?

  YANITLA