Okunma

Şirketlere Yüzde 15 Tasarruf Fırsatı


01 Ağustos 2010 Pazar 05:04
Şirketlere Yüzde 15 Tasarruf Fırsatı

Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell, marka iş birliklerini kurumsal müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentileri doğrultusunda yeniledi. İşTcell’li şirketler, İşteKazan Programı çerçevesinde 20 büyük markada yüzde 50’lere varan indirim ve ortalama yüzde 15 tasarruf fırsatı yakalıyor (Turkcell 3G Aboneleri 6 Milyona Ulaştı!).

 

 

Turkcell’in 300 binin üzerindeki kurumsal müşterine sunduğu avantajlar, rekabette fark yaratmanın yolunu açıyor.

 

Kurumsal hattı olan tüm İşTcell’li şirketlerin ücretsiz yararlanabildiği İşteKazan Programı, 20 markada; gıda, akaryakıt, kargo, kurye, ofis malzemeleri, finans, güvenlik, yazılım, donanım, toplantı, eğitim, internet, teknoloji, konaklama, yemek, filo kiralama, insan kaynağı gibi pek çok harcamada yüzde 50’lere varan indirim imkânı sunuyor (3G Şerefine Herkes VINN’lanacak).

İşTcell’lilere indirim olanağı sunan markalar şunlar: Akbank, Autodesk, Danone Hayat Su, Digiturk, Fleetcorp, Google, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Jolly Tour, Kariyer.net, LG-Nortel, Logo Yazılım, Microsoft, Migros, Petrol Ofisi, Pronet, Superonline, Teknosa, Ticket Restaurant, Yurtiçi Kargo,Yurtiçi Kurye.

:: İşteKazan programından en çok ne kadar kazandınız?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şirketlere Yüzde 15 Tasarruf Fırsatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şirketlere Yüzde 15 Tasarruf Fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şirketlere Yüzde 15 Tasarruf Fırsatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "