ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Sıvı Soğutma İle Huzura Erin

Günümüzün bilgisayarlarında yüksek performans, yüksek gürültüyle eş anlamlı hale gelmiş durumda. Magicool'un sıvı soğutma setiyle, baş ağrınızdan kurtulun.

27.05.2008 / 00:00
Sıvı Soğutma İle Huzura Erin

Ülkemize Akortek Bilişim tarafından getirilen Magicool sıvı soğutma sistemleri, kullanıcılara en ekonomik yoldan sessiz ve iyi soğutulmuş bilgisayar deneyimini yaşatıyor. Sadece 150 dolar + KDV gibi iddialı bir fiyata satılan set sayesinde, işlemcinizi sıvı soğutma sistemiyle donatabiliyorsunuz. Bu işlere bağlamadan önce bir miktar el becerisine ve sabra sahip olmanız gerektiğini hatırlatalım. Çünkü bu tür ürünleri kullanırken sıradan bir soğutucuyu bağlamaktan biraz daha fazla uğraşmanız gerekir. Ürünün ayrıntılarını videomuzda görebilirsiniz.

İzleyin
Magicool Sıvı Soğutma Seti
İşlemci soğutucusu

Kutu içeriği: Radyatör, pompa, su borusu, montaj eşyaları, 120 mm fan ve UV ışığa duyarlı özel sıvı
Üretici: Magicool
Ülkemize getiren: Akortek
Fiyat: 150 dolar + KDV Satın al!


SDN - http://shiftdelete.net

SDN - ShiftDelete.Net

Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, 2006'dan bu yana Türkiye'deki internet kullanıcılarına hizmet veriyor. Güncel teknoloji haberleri, makale ve videolarla ShiftDelete.Net'i sosyal medyada da takip edin.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  08.08.2011 / 00:31:06

  nerden alabilirim bu seti yardımcı olursanız sevinirim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.12.2009 / 23:02:06

  2n ci kez bişeler anlatmaya çalışan arkadasın biraz daha teknik yardıma ihtiyacı var diye düşünüyorum.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.06.2008 / 15:34:32

  Teknik Servis değildim, ama defalarca su soğutma sistemi kurdum. 1- Hiçbirinde su kaçırma gibi bir problemle karşılaşmadım. 2- soğutmama gibi bir şey söz konusu bile değil, fanlı sisteme göre çok avantajlı. NOT: Burada önemli olan kaliteli ve sessiz bir pompa kullanmak (EHEIM gibi) + sızdırmazlık için küçük bür ipucu ise bağlantı noktalarında elektrikçilerin kullandığı plastik kablo bağlarından kullanmak....

  YANITLA
 • SDN Okuru
  04.06.2008 / 01:13:24

  big typhoon mu ufak, bunu takmak için kasasını delenler var :)...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  27.05.2008 / 19:53:06

  Eski bir teknik servisci olarak sıvı soğutma sistemini kimseye önermiyorum. Daha önceden yapmış olduğum testlerimde bu tür sistemin fazla soğutmadığını, kasaya sığamamak gibi bir sorunu olduğunu ve sessizlik isterken su motorunun sesine maruz kaldığınızı belirtmek isterim. Montaj konusunda iyi değilseniz bir süre sonra sıcaklıkla genleşen borularında sıvı kaçırması olası. ( İlk takışımda yaşamıştım ) Bunun yerine kendinize Big Typhoon alın ve rahata kavuşun. Ama fantazi yapmak isteyenlere öneririm. :)...

  YANITLA