ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Sizden gelen incelemeler! Temmuz 2017

Sizden gelen incelemeler serimize Temmuz ayı ile başlıyoruz. Kısa bir süre önce başlatmış olduğumuz sizden gelen incelemeler formatımızda yaptığınız incelemeleri yayınlayacağız

10.07.2017 / 12:00
Sizden gelen incelemeler! Temmuz 2017

Bir süre önce Forum.shiftdelete.net adresimiz altında açmış olduğumuz Junior Editörler alanında, sizlerden gelen incelemeleri paylaşacağımızı duyurmuştuk. Bu duyuru sonrasında gelen katılımlar arasından seçtiğimiz incelemeleri is bu haberde sizlerle paylaşıyoruz. 

Sizden gelen incelemeler! Temmuz 2017

Junior Editörler forumunda sizlerden gelen incelemeleri değerlendirdik ve bu ay sizlerden gelen 3 tane incelemeyi yayınlıyoruz.

Ahtapot (gorillapod) tripod ve dolly slider araba incelemesi

Forum üyelerimizden Enes Özen'in hazırlamış olduğu Gorillapod tripod ve dolly slider inceleme videosu, bu ayın beğeni kazanan çalışmalarından biri oldu. Kendisinin hazırlamış olduğu videoyu sizlerle paylaşıyoruz. 

Kamera Stabilizer inceleme

Forumda açtığımız Junior Editörler alanımızda ilgimizi çeken incelemelerden biri de Hamza Akbulut isimli üyemizin paylaşmış olduğu kamera stabilizer incelemesi oldu. Fotoğraf makinesi ve video kamera kullananların ilgisini çekecek olan bu videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

SanDisk Ultra II 480 GB SSD inceleme

Temmuz ayı için seçtiklerimiz arasında donanım tutkunlarının ilgisini çekecek olan SanDisk Ultra II 480 GB SSD incelemesine yer veriyoruz. Bu videoda SSD'nin bilgisayara nasıl takılacağını ve test sonuçlarını bulacaksınız.

 

SDN - ShiftDelete.Net

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  10.07.2017 / 22:56:59

  Kendi üreteceğiniz içerik yok millet birşeyler yapsın yayınlayalım kafasındasınız milleti kandırmaktan başka birşey değil

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.07.2017 / 14:46:32

  Çok başarılı tebrikler

  YANITLA