Skype 4.0 Download

Skype 4.0 Çıktı! İşte Yenilikler!

Anında mesajlaşmaya ek olarak internet bağlantısı üzerinden telefon açma hizmeti sunan Skype'ın 4.0 final sürümü yayınlandı. Yenilikleri görün, indirin ve kullanın.

04/02/2009 01:47

Anında mesajlaşma yazılımları içerisinde ayrı bir yere sahip olan Skype, birçok donanımla uyumlu hale gelerek internet bağlantısı üzerinden sesli iletişim imkanı sunan önemli operatörler arasında yer aldı.

Skype kullanıcıları arasında ücretsiz sesli iletişim imkanı bulunurken, telefon üzerinden görüşmelere oranla çok daha düşük ücretlerde Skype üzerinden tüm dünyadaki sabit ve cep telefonlarını aramak mümkün oluyor.

:: Skype'ı indirmek için buraya tıklayın. (22 MB)

Yazılımın en yeni final sürümü olan Skype 4.0 ile beraber bazı yenilikler geldi. Bunlar; videolu görüşme yaparken daha kaliteli ve daha büyük görüntü, seslerin iletimi konusunda yenilenen algoritmalar sayesinde hızlı ve daha net ses, konuşmalar arasında hızlı geçiş yapmak gibi faydalı uygulamalar geliyor.

   

:: Skype kullanıyor musunuz? Faydasını bizlerle paylaşmak için tıklayın.

Bilgi için: Skype
Yazan: Hakkı Alkan
SDN - ShiftDelete.Net

04/02/2009 01:47


Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.
Bu haber 18084 kez okundu Bu habere 2 yorum yapıldı

Yazar: Hakkı Alkan

Akıllı uygulamalar ve sosyal medya ile pek bir haşır neşir olan yazar, şu sıralar ShiftDelete.Net için yeni servisler geliştirmeye kaptırmış durumda.

Yorum Yaz

ZİYARETÇİ

04.02.2009 16:13
simdiye kadar bircok anlik mesajlasma yazilimi kullandim, yillardir da skype kullaniyordum ama gelin görun ki hayatimda ilk defa biriyle telefon görusmesi yaparken bu kadar net ses aldim, diyebilirim ki dvd mp3 u kiskandiracak kadar kaliteli ses vardi... yani skype, ayrilabilen konusma penceresi, yazisma, kamera ve telefon ile arama sayfalariin birlestirilmesi, ses ve göruntu kalitesinin inanilmaz artmis olmasi ile daha bircok özellik ile gelmis. birde google satin alip gmail e baglarsa dadindan yinmez....

ZİYARETÇİ

01.08.2009 19:09
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO GÃœZEL VALLAH

MWC 2014

SDN Özel

FORUMDAN SON BAŞLIKLAR

Sony tarafından geçtiğimiz ay duyurulan PS4 oyun içi video editörü hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Resmi adı açıklanan editörün ilk tanıtım videosu paylaşıldı....
Yarış dünyasına yepyeni bir soluk getirecek olan The Crew müthiş arabalarıyla dikkat çekiyor. Biz de sizler için The Crew'de bulunan tüm araçları bir araya getirdik....

SDN Medya

 

Eski Büyükdere Cad. Yamaç Sk. No: 6/4 4. Levent/ İstanbul
Tel: 212-269 70 87 Fax: 212-269 16 22
info@shiftdelete.net - ik@shiftdelete.net
ShiftDelete.Net sunucuları ixirhost tarafından barındırılmaktadır