Skype 4.0 Çıktı! İşte Yenilikler!

Anında mesajlaşmaya ek olarak internet bağlantısı üzerinden telefon açma hizmeti sunan Skype'ın 4.0 final sürümü yayınlandı. Yenilikleri görün, indirin ve kullanın.

04.02.2009 / 01:47 Skype 4.0 Çıktı! İşte Yenilikler!

Anında mesajlaşma yazılımları içerisinde ayrı bir yere sahip olan Skype, birçok donanımla uyumlu hale gelerek internet bağlantısı üzerinden sesli iletişim imkanı sunan önemli operatörler arasında yer aldı.

Skype kullanıcıları arasında ücretsiz sesli iletişim imkanı bulunurken, telefon üzerinden görüşmelere oranla çok daha düşük ücretlerde Skype üzerinden tüm dünyadaki sabit ve cep telefonlarını aramak mümkün oluyor.

:: Skype'ı indirmek için buraya tıklayın. (22 MB)

Yazılımın en yeni final sürümü olan Skype 4.0 ile beraber bazı yenilikler geldi. Bunlar; videolu görüşme yaparken daha kaliteli ve daha büyük görüntü, seslerin iletimi konusunda yenilenen algoritmalar sayesinde hızlı ve daha net ses, konuşmalar arasında hızlı geçiş yapmak gibi faydalı uygulamalar geliyor.

   

:: Skype kullanıyor musunuz? Faydasını bizlerle paylaşmak için tıklayın.

Bilgi için: Skype
Yazan: Hakkı Alkan
SDN - ShiftDelete.Net

  Skype 4.0 Çıktı! İşte Yenilikler! Hakkı Alkan Anında mesajlaşmaya ek olarak internet bağlantısı üzerinden telefon açma hizmeti sunan Skype'ın 4.0 final sürümü yayınlandı. Yenilikleri görün, indirin ve kullanın. 10 0
  yazarHakkı Alkan

  Akıllı uygulamalar ve sosyal medya ile pek bir haşır neşir olan yazar, şu sıralar ShiftDelete.Net için yeni servisler geliştirmeye kaptırmış durumda.
  Yazarın diğer haberleri için tıklayın. Yazara anında sor:

  Yorum Yaz

  • SDN Okuru
   01.08.2009 / 19:09

   OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO GÃœZEL VALLAH

   YANITLA
  • SDN Okuru
   04.02.2009 / 16:13

   simdiye kadar bircok anlik mesajlasma yazilimi kullandim, yillardir da skype kullaniyordum ama gelin görun ki hayatimda ilk defa biriyle telefon görusmesi yaparken bu kadar net ses aldim, diyebilirim ki dvd mp3 u kiskandiracak kadar kaliteli ses vardi... yani skype, ayrilabilen konusma penceresi, yazisma, kamera ve telefon ile arama sayfalariin birlestirilmesi, ses ve göruntu kalitesinin inanilmaz artmis olmasi ile daha bircok özellik ile gelmis. birde google satin alip gmail e baglarsa dadindan yinmez....

   YANITLA