ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Snapchat'ten hızlı mesajlaşma atağı!

Kendisini bir anda Instagram ve WhatsApp gibi dev uygulamalarla aktif savaş içerisinde bulan Snapchat, Bitmoji ile birlikte arkadaşlarla hızlı mesajlaşma özelliğini uygulamaya ekledi.

15.03.2017 / 22:00
Snapchat'ten hızlı mesajlaşma atağı!

Önce Instagram ve WhatsApp, ardından da Facebook Messenger'ın hikayeler özelliğini kopyalaması ile birlikte kendini Facebook ile savaş içerisinde bulan Snapchat, iOS ve Android platformları için güncellendi.

Bitmoji nedir?

Güncelleme ile birlikte Snapchat'in geçtiğimiz dönemde satın aldığı Bitmoji'nin ilk etkileri de görülmeye başlandı. Çünkü uygulamaya eklenen yeni özellik sayesinde, listenizde en iyi arkadaşınız olan kişileri artık ana ekranınıza simge olarak ekleyebilme desteği geldi.

Bu özellikten faydalanabilmek için Bitmoji üzerinden Avatar seçimi yapmanız yeterli. Ardından da Snapchat'in en sık görüşme yaptığınız kişileri algıladığı algoritması sayesinde hazırlanan iyi arkadaşlar listenizden istediğiniz kişiyi seçebilir ve ana ekranınıza ekleyerek hızlıca mesajlaşma imkanı bulabilirsiniz.

Uygulamanın Android ve iOS platformlarında farklı şekilde çalıştığını da belirtelim. Yukarıda bahsi geçen arkadaş listesinden seçilen isimler dört kişiyle sınırlı ve Android platformu için geçerli.

iOS üzerinde en sık görüştüğünüz arkadaşlarınız otomatik olarak algılanıp seçilecek ve sizin yerinize ana ekrana yerleştirilecek.

:: Snapchat'in yeni güncellemesini nasıl buldunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    17.03.2017 / 08:43:13

    Facebook; Instagramda hikaye whatsapp ta durum ile bitirmeye çalışıyor snapchat'i

    YANITLA