ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Spotify'dan ilginç ortaklık açıklaması!

Dünya'nın en popüler müzik uygulaması Spotify, araçlarda müzik dinleme keyfini başka bir boyuta taşımayı hedefliyor. Navigasyon uygulaması Waze ile Spotify'ın ortaklığı neler getirecek?

14.03.2017 / 22:00
Spotify'dan ilginç ortaklık açıklaması!

Eğer mobil cihazınızda Spotify üzerinden müzik dinlerken, navigasyon uygulamasını kullanmayı denediyseniz, uygulamaların genelde istendiği gibi çalışmadığını da farketmişsinizdir.

Spotify'ın bugün yaptığı açıklamaya göre bu problem son bulacak. Zira Spotify ile navigasyon uygulaması Waze'in ortaklığında artık navigasyon bilgilerini almaya çalışırken müzik dinleme azabı sona erecek.

Ortaklık neler getirecek?

İkilinin birlikteliğiyle birlikte, aracınız tam anlamıyla durmuş vaziyetteyken uygulamalar arasında geçiş yapabilecek ve çalma listenizi Waze uygulaması üzerinden takip veya kontrol edebileceksiniz.

Güncellemeler bugünden itibaren Android kullanıcılarına dağıtılmaya başlandı. iOS platformu için ise henüz yapılan bir açıklama yok ve bu sebeple ne yazık ki sizlere güncelleme için tam bir tarih veremiyoruz.

Yine de iOS kullanıcılarının da yakın zamanda bu güncellemelere sahip olacağını söylemek yanlış olmaz.

:: Aracınızda müzik dinlerken hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  15.03.2017 / 14:09:51 0 / 10

  waze ne zaman ki arama sonuçlarından foursquare kaldırdı o vakit bitti gözümde.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.03.2017 / 22:56:01

  Çok iyi olur bence

  YANITLA