ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Spotify Xbox One'a geliyor!

Yaşanılan sızıntılara ve Microsoft Xbox yetkililerinden alınan bilgilere göre ünlü müzik uygulaması Spotify'ın Microsoft Xbox One'a geleceği onaylandı.

05.08.2017 / 21:00
Spotify Xbox One'a geliyor!

Reddit Forumlarında yaşanılan sızıntıya göre; Geralt-De-Rivia adlı Reddit kullanıcısı, tesadüfen Microsoft Xbox'ın topluluk yöneticisi Major Nelson'ın Microsoft Xbox One üzerinde Spotify uygulamasını kullandığını gördü. Bu sızıntının hemen ardından araştırmaya koyulan diğer Reddit kullanıcıları ise benzer duruma rastladı.

17-08/05/9k4dbla.jpg

Spotify'ın Microsoft Xbox One'a geleceğini onaylandı!

Bu sızıntıların hemen ardından Microsoft Xbox'tan yetkili isimlere ulaşan The VergeSpotify ve Microsoft'un iş birliği yaptığını ve yakın planlarında da Spotify'ın Microsoft Xbox One'a geleceğinin planlandığını resmen duyurdu.

Spotify'ın ne zaman Microsoft Xbox One'a geleceği henüz bilinmiyor ancak The Verge'in haberine göre uygulama şu an test aşamasında. 

YouTube Music ile Çevrimdışı Müzik Zamanı!

:: Spotify'ın Microsoft Xbox One'a çıkışı hakkında ne düşünüyorsunuz? Uygulamayı, Xbox One'da kullanacak mısınız?

SDN - ShiftDelete.Net

Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  06.08.2017 / 18:16:04

  Şimdi mi Ps4 de çoktan var!

  YANITLA
  • SDN Okuru
   07.08.2017 / 18:23

   sorduk mu sığırto?

 • SDN Okuru
  06.08.2017 / 13:12:25

  UWP uygulaması olarak gelirse her windows cihazına uyumlu olur. Şu an pc'de farklı windows mobile'da farklı bir uygulaması var maalesef...

  YANITLA