ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

TAG Heuer yeni akıllı saat modeli geliyor!

Lüks saat üreticilerinin akıllı saat çalışmaları sürüyor. Bu üreticilerden biri olan TAG Heuer, yeni akıllı saati için resmi Twitter hesabından paylaşım yaptı!

13.03.2017 / 14:00
TAG Heuer yeni akıllı saat modeli geliyor!

En popüler giyilebilir Teknoloji ürünlerinin başında gelen akıllı saatler için, lüks saat üreticileri çalışmalarını sürdürüyor. TAG Heuer markası, yeni akıllı saati için resmi Twitter hesabı üzerinden bir tarih belirtti.

17-03/13/tag-heuer-conntected-saat.png

TAG Heuer Connected geliyor!

TAG Heuer Conntected isimli akıllı saat için çalışmalar bitti denilebilir. Lüks saat üreticisi firmanın resmi Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile 14 Mart tarihinde yeni akıllı saatini duyuracağı kesinleşti. Yeni akıllı saat hakkında bilinen tek detay ise Android Wear işletim sistemi olacağı yönünde. 

Tasarım noktasında ise saatin modüler bir yapıda olacağı yönünde önemli iddialar var. TAG Heuer Connected adı altında pazarda yer alacak olan saatin, teknik özellikler ise belirtilen tarihten itibaren resmi olarak açıklanacak.

:: Akıllı saat kullanıyor musunuz?

 

SDN - ShiftDelete.Net

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  13.03.2017 / 17:01:50

  Ilk versiyonu alamamistim eger bunun dizayni Carrera modeline benzerse kesin almayi dusunuyorum...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.03.2017 / 16:51:03

  Kol saatimi kaldı artık hacı

  YANITLA
 • SDN Okuru
  13.03.2017 / 14:41:18

  Tag Hauer gibi markalara binlerce dolar verilebilmesinin sebebi saatlerin ömürlük olmasıdır. Yeri gelir çocuğun torunun bile kullanabilir o saati düzgün kullanılırsa ama sen onu teknolojiyle birlestirirsen içinde batarya vs olacagi icin ömrü max. 5 sene olur en iyi tahminle. 5 senelik saatede ben sahsen bi kac bin dolar vermek istemem.

  YANITLA
  • SDN Okuru
   14.03.2017 / 17:00

   2 sene sonra kullandigin kasaya mekanik saat koyuyorlar eger yanlis hatirlamiyorsam Calibre 5 mekanizma ile. Oldu sana omurluk saat...