Teknoloji Haberleri Haberleri

Teknoloji haberleri ShiftDelete.Net 'te. En son teknoloji haberleri, sosyal medya haberleri, donanım haberleri burada. Akıllı telefon, tablet, donanım, yazılım, sosyal medya haberleri, dünya ile aynı anda özgün olarak ShiftDelete.Net ile karşınızda.

 • SDNtv! TürkNet, Adil Kullanım Kotasını kaldırdı (VİDEO) 21 dakika önce

  TürkNet'in geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurduğu Adil Kullanım Kotasız hizmet ile alakalı, şirketin Kurumsal İş Birimi Müdür Yardımcısı Sinan Durmuş ile konuştuk.

 • Güncelleme iWork uygulamaları güncellendi 1 saat 6 dakika önce

  iOS ve macOS için Pages, Numbers ve Keynote uygulamaları güncellenerek yeni işlevsel detaylara kavuştu. İşte, iWork uygulamalarına gelen yeniliklerden öne çıkanlar.

 • Elektrikli ve otonom yarış otomobili Robocar!

  Otomotiv fütüristi Daniel Simon imzası taşıyan Robocar, elektrikli motoru ve üstün otonom sürüş yetenekleriyle geleceğin yarışları için güçlü bir aday.

 • Facebook Messenger'dan kaçış yok!

  Facebook Messenger yeni özelliği ile konumunuzu sürekli olarak takip edip paylaşabilmenizi sağlayacak. İşte, Canlı Konum paylaşma özelliğinin detayları.

 • PlayStation 4 Pro sahiplerine müjde!

  Sony, PlayStation 4 Pro oyun konsolu sahipleri için sunacağı yeni bir uygulama güncellemesiyle beklenen bir özelliği sonunda kullanıcılarına sağlıyor.

 • iOS 10.3'ten iOS 10.2.1'e nasıl dönülür?

  Apple, 24 Ocak’tan beri test edilmekte olan iOS 10.3’ü dün itibari ile yayınladı. iOS 10.3’ü beğenmeyenler yada bu sürümde sorun yaşayanlar için iOS 10.2.1’e dönüş rehberi hazırladık.

 • Android için Cortana yenilendi!

  Microsoft'un Android platformunda yer alan kişisel asistanı Cortana güncellendi ve yepyeni özelliklerine kavuştu. İşte bugün gelen güncellemeyle uygulamaya eklenen yenilikler!

 • Apple Watch'ın Tiyatro modu nasıl kullanılır?

  Apple Watch, watchOS 3.2 güncellemesinin yayınlanması ile birlikte kullanıcılarının dört gözle beklediği Tiyatro Modu özelliğine kavuştu. Peki, Tiyatro Modu özelliği nedir? Nasıl kullanılır?

 • Surface Book 2 ne zaman satışa sunulacak?

  Microsoft'un bir süredir hakkında iddialar duymaya başladığımız yeni dizüstü bilgisayarı Microsoft Surface 2'yi bekleyenlere kötü haber geldi ve cihazın çıkış tarihi dedikoduları son buldu.

 • HTC One A9 için Android Nougat Avrupa'da!

  HTC'nin One A9 modeli için yayınladığı Android 7.0 Nougat güncellemesi, nihayet Avrupa'da bulunan cihazlara ulaştı. Peki, One A9 kullanıcıları güncelleme için ne kadar beklediler?