Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri ShiftDelete.Net 'te. En son teknoloji haberleri, sosyal medya haberleri, donanım haberleri burada. Akıllı telefon, tablet, donanım, yazılım, sosyal medya haberleri, dünya ile aynı anda özgün olarak ShiftDelete.Net ile karşınızda.

 • Mobil Yeni Galaxy J7 ve J5 videoda göründü! 1 saat önce

  Yeni Galaxy J7 ve J5 modellerinin inceleme videosu ortaya çıktı. Özellikleri ile orta sınıf telefonlara damgasını vuracak olan yeni Galaxy J serisine yakından bakmaya ne dersiniz?

 • Mobil iPhone ne kadar dayanıklı? 1 saat 55 dakika önce

  Şu ana kadar birçok iPhone modelinin sağlamlık testi ile karşı karşıya kalmıştık. Şimdi ise ilk iPhone sağlamlık testiyle karşımıza çıkıyor. Sizce iPhone sağlamlık testini geçebildi mi?

 • AOC'tan oyuncular için 240 Hz'lik monitör!

  AOC, 240 Hz'lik yenileme hızı ile oyuncuların ilgi odağı haline gelen yeni AGON AG251FG model monitörünü duyurdu. İşte AOC AG251FG teknik özellikleri ve tasarımı!

 • Apple'dan iPhone için yapay zeka hamlesi!

  Apple'ın iPhone modellerinde kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşımak için, yapay zeka çalışmalarına başladığı ortaya çıktı. İşte Apple tarafından iPhone için geliştirilen çipin detayları!

 • Türk Telekom Prime’dan Avrupa’ya hediye uçak bileti!

  Türk Telekom, müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunduğu “Türk Telekom Prime” markasında yepyeni bir dönem başlattı. Türk Telekom kullanıcılara çok şey vaat ediyor!

 • 3D baskılı canlı kıyafet geliştirildi!

  Araştırmacılar 3D baskı ile kıyafeti katman katman üreterek, bakterileri kıyafete entegre etmeyi başardı. 3D baskılı canlı kıyafet, sıcak havalarda serin kalmayı sağlayacak!

 • Yenilenen Mercedes-Benz GLA Türkiye’de satışa sunuldu!

  İlk kez 2013 yılında tanıtılan ve Mercedes-Benz’in ilk kompakt SUV modeli olan GLA, sınıfına tamamen yeni bir yaklaşım getirdi! İşte karşınızda yenilenen Mercedes GLA!

 • Android O ile Android TV arayüzü yenileniyor!

  Google'ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği Google I/O etkinliğinde hakkında önemli detaylar paylaştığı yeni Android işletim sistemi ile birlikte Android TV'lerin arayüzü de yenileniyor.

 • 8 GB bellekli Nokia 9 göründü!

  HMD Global'in önümüzdeki yaz ayları içerisinde tanıtmayı planladığı Nokia 9 hakkında yeni bir sızıntı daha yaşandı ve Geekbench üzerinde 8 GB belleğe sahip Nokia 9 görüldü.

 • G-Board uygulamasıyla Rus kızla konuştuk!

  Google G-Board uygulamasının gerçek zamanlı çeviri özelliğini kullanarak Rus bir kızla konuşmaya çalıştık. Ayrıca G-Board klavye uygulamasının diğer özelliklerine de değindik!