Okunma

Teknolojiyle Moda Yer Değiştiriyor


26 Ağustos 2009 Çarşamba 11:08
Teknolojiyle Moda Yer Değiştiriyor

Microsoft, ileriki yıllarda teknolojinin modayla yer değiştireceğine inanıyor. Düzenlediği ankete göre moda denince insanların aklına, ünlü moda firmalarının defileleri değil, teknoloji firmalarının fuardaki gösterileri veya yeni çıkardığı ürünlerin tanıtımları geliyor. Anket ne kadar doğru, ne kadar sağlıklı bilemeyiz fakat Microsoft’un açıklaması, teknolojinin artık bir erkek hobisi olmaktan çıktığını doğruluyor.

Şüphesiz ki Microsoft’un haklılık payı var. Fakat firmanın kendisinin, teknolojinin moda ile yer değiştirmesine katkısı ne kadardır bilemiyoruz. BlackBerry, iPhone, PSP, PlayStation 3, Xbox 360, Asus EeePC gibi ürünlerin teknoloji ikonu olmalarına ise sanıyoruz kimse karşı çıkmayacaktır.

:: Teknolojinin moda haline gelmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknolojiyle Moda Yer Değiştiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknolojiyle Moda Yer Değiştiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknolojiyle Moda Yer Değiştiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "