The Avengers Oyunu Geliyor

Iron Man, Thor, Captain America, Hulk gibi karakterlerin bir arada olduğu The Avengers filminin şimdi de oyunuyla ilgili gelişmeler var. Ubisoft oyunu üstlenmiş olabilir.

07.05.2012 / 09:00 The Avengers Oyunu Geliyor

Marvel'ın süperkahramanlarını bir araya getiren Avengers filmi vizyona girdi. Sinemada da oldukça büyük bir ilgiyle karşılanan The Avengers'ın şu ana kadar oyununun çıkmamış olması gerçekten ilginç. Çünkü her süperkahraman filmiyle birlikte oyunu da piyasadaki yerini alırdı. Şimdi ise tüm süperkahramanlar toplanmasına rağmen oyunu ortada yok.

Ancak oyunla ilgili bilgiler var. Avengers: Battle for Earth'ü işaret eden bir domain satın alınmış durumda. Domain incelendiğinde ise Ubisoft sunucularına yönlendirildiğini görüyoruz. Bu da Ubisoft'un bir Avengers oyunu üzerinde çalıştığını gösteriyor. Ancak oyunun konsollara mı yoksa sadece iOS ve Android platformuna çıkacak basit bir oyun mu olacağı henüz bilinmiyor. Gelişmelerin sıkı takipçisiyiz.

Avengers oyunuyla ilgili bir video paylaşmak istiyorum. Marvel hayranları The Avengers oyunuyla ilgili komik bir video hazırlamış. Avengers oyunu diye bütün süperkahraman oyunlarının paketleri bantlanmış. Komik videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bakarsınız Ubisoft'un yapacağı oyun da buna benzer.

:: Sizce The Avengers oyunu nasıl olur?

Yazan: Yusuf Canpolat
SDN - ShiftDelete.Net 

  The Avengers Oyunu Geliyor Yusuf Canpolat Iron Man, Thor, Captain America, Hulk gibi karakterlerin bir arada olduğu The Avengers filminin şimdi de oyunuyla ilgili gelişmeler var. Ubisoft oyunu üstlenmiş olabilir. 10 0
  yazarYusuf Canpolat

  Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
  Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

  Yorum Yaz
  • SDN Okuru
   14.09.2012 / 17:12

   İĞRENÇ

   YANITLA
  • SDN Okuru
   11.07.2012 / 18:29

   hayır böle değil ben indirdim

   YANITLA
  • SDN Okuru
   07.05.2012 / 11:21

   4 gözle bekliyorum.

   YANITLA
  • SDN Okuru
   07.05.2012 / 10:59

   coktan vardı ki marvel aliance 2002 den beridir var hemde bütün marvel karakterleri

   YANITLA