Okunma

Tomb Raider Guinness’e girdi


03 Ekim 2009 Cumartesi 07:08
Tomb Raider Guinness’e girdi

Nice nesiller büyüdü, kimler göçüp gitti ama Lara Croft neredeyse 15 yıldan beri hiç yaşlanmadı. Tersine giderek daha güzel ve genç bir hal alıyor. Bu güzelliğini ise mankenlerine borçlu. Her Tomb Raider oyunuyla birlikte bir manken seçiliyor ve yeni yapım gelene kadar o kişi Lara Croft kostümüyle aktivitelere katılıyor. Ayrıca yapımcılar o mankenin vücut hatlarını modelliyor.

1996‘dan bu yana, mankenler tarafın en iyi şekilde temsil edildiği için Guinness‘e yetkilileri, Lara‘yı kitaplarına bir kez daha aldı. Daha önce Croft 2006 yılında en başarılı oyun karakteri seçilmişti. Tomb Raider olan mankenler arasında, sinema yıldızları, sporcular ve hatta Playboy güzelleri bile var.

:: Lara Croft mu daha güzel yoksa onu canlandıran mankenleri mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tomb Raider Guinness’e girdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tomb Raider Guinness’e girdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tomb Raider Guinness’e girdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "