PROGRAM İNDİR / Android / Android

Trials Frontier Android

08.02.2015 / 20:00

Birçok akıllı telefon ve tablet kullanıcısı motosiklet oyunlarına ayrı bir ilgi duyuyor. Eğer sizde bunlardan biriyseniz bu oyun tam size göre. Oyun dünyasının önde gelen geliştiricilerinden biri olan Ubisoft'un geliştirdiği Trials Frontier, sizleri çılgın karakterler ile maceralara çıkaracak. Bağımlılık yaratan oyunda motorunuz ile rampalardan uçacak, taklalar atacak ve çok eğleneceksiniz.

15-01/21/trials_frontier_1.jpg

Fizik tabanlı yarış oyunu olan Trials Frontier'da yarışları da en önde bitirmeniz gerekiyor. Bu sayede hem yarışlardan hem de akrobatik hareketlerden topladığınız ganimetler ile 9 farklı motosikleti yükseltme imkanınız bulunuyor. Ayrıca ilerledikçe yeni yetenekler açacaksınız. Bu sayede çok daha başarılı olabilirsiniz.

Oyunun bir güzel yanı Facebook üzerinden arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve onlar ile yarışabilmeniz. Trials Frontier'in özellikleri bu kadarla da sınırlı değil. Oyuna gelen yeniliklerden biri ise PvP yani çok oyunculu modu. Dünyanın farklı köşelerinden diğer yarışçılar ile nefes kesici mücadelelere gireceksiniz.

Programı İndir (138.00 mb) Trials Frontier
Trials Frontier Android Berkan Işık < 10 0
Yorum Yaz