Okunma

Turkcell’e ABD’den Ödül


08 Şubat 2010 Pazartesi 06:47
Turkcell’e ABD’den Ödül

İş dünyasının, işbirlikleri ve ortaklıklar konusunda ilk ve tek uluslararası platformu olan ASAP Ödülleri (Association of Strategic Alliance Professionals Awards) 3 Şubat gecesi düzenlenen Gala Gecesi’yle sahiplerini buldu (Turkcell’de Evden Çalışma Dönemi).

6 ayrı dalda ödül verilen törende Turkcell, stratejik işbirliklerini teşvik etmek ve girişimcileri desteklemek amacıyla hayata geçirdiği “Turkcell Partner Program” ile “Yükselen Şirket: İşbirliği-Yönetim Mükemmeliyeti” (Growth Company: Alliance-Management Excellence) kategorisinde ödül aldı.

 

Turkcell, jüri üyelerinin örnek olma, yaratıcılık, etki ve bilgi paylaşımı kriterleri ile yaptığı değerlendirme sonucunda ödüle layık bulundu.

 

Turkcell Partner Program Nedir

200’ü aşkın iş ortağımızın içinde yer aldığı ekosistemimizin önemli bir parçası olan Turkcell Partner Program, Turkcell’in en önemli odak alanlarından biri olan inovasyon konusunda geliştirdiği, bilgi ve deneyimlerini girişimcilerle paylaştığı projelerden biridir (Operatörlerin Online İşlem Merkezleri).

Partner Program, girişimcilere fikrin ticari modele dönüştürülmesinde gerekli olan tüm zemini hazırlayarak; fikrin ticari bir iş planıyla desteklenmesi, pazarlanabilir bir ürün ve servise dönüştürülmesi, pazara tanıtılması, farklı aşamalarda bilgi paylaşımı, danışmanlık, teknik ve finansman desteği gibi tüm destek programlarını bünyesinde toplamaktadır.

::Turkcell’den en çok hangi konuda şikayetcisiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell’e ABD’den Ödül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’e ABD’den Ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’e ABD’den Ödül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "