ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Türkler Hangi Ürünleri Tercih Ediyor?

Üretici ile satış kanalı arasında köprü vazifesi gören bir teknoloji firması olan Koyuncu Elektronik'e, IT pazarını ve tüketicinin alışkanlıklarını sorduk.

29.12.2009 / 16:39
Türkler Hangi Ürünleri Tercih Ediyor?

Koyuncu Elektronik, bilişim Teknolojileri, güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında boy gösteren uluslararası markaların ürünlerini Türk kullanıcıyla buluşturan bir teknoloji firması.

Bu firma sürekli devam ettiği altyapı yatırımları ile üstün kalitesi ve kendisini ispatlamış markalarla çalışmaya özen gösteriyor.

Durum böyle olunca, biz de Koyuncu Genel Müdür Yardımcısı olan Ali Yipelli'ye bazı sorular sorduk. Türk kullanıcıların hangi ürünleri tercih ettiğini, hangi fiyat aralığında en çok ürün satıldığı ve tüketicilerinin kriz öncesi ve sonrası olan alışkanlıkların ne derecede değiştiğini öğrendik.

 

 

Merkezi lojistik birimi İstanbul şirket merkezinde olup, toplam 22.000 metrekarelik bir kapalı alana sahip olan Koyuncu, yoğun bir lojistik faaliyetine sahip. Yirmi sekiz sevkiyat aracı ve kargo şirketleri vasıtasıyla tüm ülkeye en geç ertesi gün teslimat esasına göre çalışan firma, "daha iyi hizmet" odaklı rekabet anlayışı doğrultusunda gerek satış kanalı gerekse nihai kullanıcı tüm müşterilerinin mutlak memnuniyetini hedef alıyor.

:: Satın alma alışkanlıklarınız değişti mi? En çok neye dikkat ediyorsunuz?

Yazan: ShiftDelete.Net
SDN - ShiftDelete.Net

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    11.01.2011 / 19:48:13

    teşekürler

    YANITLA