Türkler Hangi Ürünleri Tercih Ediyor?

Türkler Hangi Ürünleri Tercih Ediyor?

Üretici ile satış kanalı arasında köprü vazifesi gören bir teknoloji firması olan Koyuncu Elektronik'e, IT pazarını ve tüketicinin alışkanlıklarını sorduk.

29/12/2009 16:39

Koyuncu Elektronik, bilişim teknolojileri, güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında boy gösteren uluslararası markaların ürünlerini Türk kullanıcıyla buluşturan bir teknoloji firması.

Bu firma sürekli devam ettiği altyapı yatırımları ile üstün kalitesi ve kendisini ispatlamış markalarla çalışmaya özen gösteriyor.

Durum böyle olunca, biz de Koyuncu Genel Müdür Yardımcısı olan Ali Yipelli'ye bazı sorular sorduk. Türk kullanıcıların hangi ürünleri tercih ettiğini, hangi fiyat aralığında en çok ürün satıldığı ve tüketicilerinin kriz öncesi ve sonrası olan alışkanlıkların ne derecede değiştiğini öğrendik.

 

 

Merkezi lojistik birimi İstanbul şirket merkezinde olup, toplam 22.000 metrekarelik bir kapalı alana sahip olan Koyuncu, yoğun bir lojistik faaliyetine sahip. Yirmi sekiz sevkiyat aracı ve kargo şirketleri vasıtasıyla tüm ülkeye en geç ertesi gün teslimat esasına göre çalışan firma, "daha iyi hizmet" odaklı rekabet anlayışı doğrultusunda gerek satış kanalı gerekse nihai kullanıcı tüm müşterilerinin mutlak memnuniyetini hedef alıyor.

:: Satın alma alışkanlıklarınız değişti mi? En çok neye dikkat ediyorsunuz?

Yazan: Shiftdelete.net
SDN - ShiftDelete.Net

29/12/2009 16:39


Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.
Bu haber 3787 kez okundu Bu habere 1 yorum yapıldı

Yazar: Shiftdelete.net

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.

Yorum Yaz

ZİYARETÇİ

11.01.2011 19:48
teşekürler

FORUMDAN SON BAŞLIKLAR

Oyun dünyasında fırtına gibi bir ay olmasını beklediğimiz Ekim 2014 ile ilgili iki üzücü haber birden geldi. İşte ertelenen o oyunlar ve yeni çıkış tarihleri....
Google, otomotiv alanındaki yeniliklerde ne kadar iddialı olmak istediğini son transferiyle bir kez daha gösterdi. Ford'un eski patronu artık Google'da....

SDN Medya

 

Eski Büyükdere Cad. Yamaç Sk. No: 6/4 4. Levent/ İstanbul
Tel: 212-269 70 87 Fax: 212-269 16 22
info@shiftdelete.net - ik@shiftdelete.net
ShiftDelete.Net sunucuları ixirhost tarafından barındırılmaktadır