ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Twitter'ın Yeni Görünümü Herkese Açıldı

Twitter'ın yenilenen tasarımının artık tüm kullanıcılara açıldığı, yeni tasarıma geçmek isteyip de geçemeyenler için bir engel kalmadığı açıklandı.

20.02.2012 / 13:30
Twitter'ın Yeni Görünümü Herkese Açıldı

Mikro blog konseptiyle büyük işler yapan Twitter, hatırlarsanız geçtiğimiz Aralık ayında görünümünde büyük bir değişilik yaparak yeni yüzüyle kullanıcıların hizmetine sunulmuştu. Her ne kadar yeni tasarımı beğenmeyenler olsa da aradan geçen 2 ay sonunda Twitter, resmi blog sayfasında bir açıklama yaptı.

Uzun uğraşlar sonucunda Twitter'ın yeni yüzüyle ilgili çalışmaların tamamiyle bittiğini ve halen yeni tasarıma geçemeyen kullanıcıların artık önlerinde hiçbir engel kalmadığı belirtti. Twitter'ın yeni yüzü artık tüm kullanıcılara açık. Twitter yönetimi, tüm kullanıcıların en kısa sürede yeni tasarıma geçmelerini tavsiye ediyor.

Yeni tasarımla birlikte birçok kısayol tuşları da yeni tasarıma eklenmiş. Örneğin klavyeye GD yazarsanız Discover/Keşfet sayfasına, GC yazarsanız Connect/Bağlantı sayfasına, GA yazarsanız da Activity/Aktivite sayfasına ulaşırsınız.

:: Siz yeni tasarımı kullanıyor musunuz?

Yazan: Yusuf Canpolat
SDN - ShiftDelete.Net 

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  21.02.2012 / 08:35:26

  Okan Bayülgen'in Programını izleyenler fark edecektir bu görünümü. Çünkü onun pedindeki ekranda twitter aynen böyle gözüküyordu 2 ay neredeyse..

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.02.2012 / 20:38:53

  Benimki değişeli nerdeyse 1 hafta oldu :) SAnki bana daha önce geldi :)

  YANITLA
 • SDN Okuru
  20.02.2012 / 14:44:51

  İki gün önce degişti bende cuma günü akşam. çok güzel olmuş sadece yerleri degişmiş yenilikleride süper olmuş facebooktan kat be kat güzel tasarımı..

  YANITLA
 • cgrszone
  20.02.2012 / 13:44:36

  Bende bayadır vardı ya. Ne ara değişti arayüz fark etmemişim

  YANITLA