ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Uncharted Kayıp Miras inceleme

Unchartes Kayıp Miras inceleme videomuz ile birlikte ilk Nathan Drake'in olmadığı bir maceraya dalıyoruz. Bakalım yapımcıların aldığı bu risk oyuna nasıl yansımış?

09.09.2017 / 14:00
Uncharted Kayıp Miras inceleme

Uncharted Kayıp Miras inceleme ile Uncharted 4 için gelen genişleme paketine hep beraber derinlenmesine bakıyoruz. Bu kez Nathan yok ve Naughty Dog büyük bir sınav veriyor. Peki, bu sınavında başarılı olabiliyor mu?

Uncharted Kayıp Miras inceleme

Uncharted Kayıp Miras bizleri bu kez Hindistan'a götürüyor. Eski oyunlardan da hatırlayabileceğimiz Chloe Frazer başrolü alırken, ona çok ilginç bir yol arkadaşı eşlik ediyor.

Uncharted 4'ün ana kötülerinden biri olan ve bir paralı asker şirketinin başı olan Nadine Ross, kaybettiklerini geri alabilme umuduyla Chloe'ye katılıyor.

Babasının yarım bıraktığı işi tamamlamak isteyen Chloe, bir Hindu tanrısı olan Ganesa'nın altın fildişinin peşine düşüyor. Elbette bu yolculuğunda Hindistan'daki isyancıların başı ve isyancılarla ölümcül bir yarışın peşine düşüyor.

İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri Uncharted Kayıp Miras inceleme videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

:: Siz oyunu nasıl buldunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  09.09.2017 / 14:02:09

  Emin ayrıldımi ne oldu

  YANITLA
  • SDN Okuru
   11.09.2017 / 17:33

   kafan mı iyi? emin sunuyo incelemeyi işte..

Teknoloji ve İnternet Haberleri - ShiftDelete.Net - bakımda

Bakımdayız!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bakımdayız. Lütfen kısa bir süre sonra tekrar deneyiniz.