ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Watch Dogs 2 No Compromise içerikleri belli oldu

Ubisoft, Watch Dogs 2 oyununa bütün platformlarda büyük bir güncelleme yayınladı. Tabikide yapılan bu güncellemede Ubisoft, oyuncuların en çok istediklerini konu almış diyebiliriz.

19.04.2017 / 11:35
Watch Dogs 2 No Compromise içerikleri belli oldu

Herkes tarafından oldukça sevilen ve ilgi gören hack temalı aksiyon oyunu olan Watch Dogs 2 oyununa bugün yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile oyuna yeni çok oyunculu modlar, çok oyunculu birçok yarışlar, silahlar ve daha bir çok yenilik eklendi. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüş olan bu oyunun 1.13 güncellemesi ile oyuna neler eklenmiş gelin hep birlikte detaylıca göz atalım.

Watch Dogs 2 No Compromise içerikleri

Compromise, Season Pass içeriğinin bir parçası ve Xbox One ile Windows PC için 18 Mayıs’ta çıkış yapacak. No Compromise, oyunculara yeni Moskova Gambit DedSec operasyonu da dahil birçok yeni içeriği tanıtıyor. Çok görevli hikayede, Sitara Marcus’tan bir yetişkin film stüdyosunu hacklemesine neden olacak kişisel bir iyilik istiyor ve bunun sonucunda tuhaf anlar yaşanıyor.

Oyuna gelen yeni çok oyunculu modu olan Showd0wn PvP modunda 2v2 mücadeleler yer alacak. Bu mod ile bir arkadaşımızla veya rastgele eşleşen birisiyle 2v2 PvP maçları yapabileceğimiz güzel bir mod olmuş. Bu oyun modu güncellemeye gelmeden önce Watch Dogs 2'nin No Compromise DLC'sinde yer alıyordu ve Ubisoft da topluluktan gelen ısrar üzerine, oyuncuları kırmayıp yeni güncellemeyle bu modun tadını herkesin çıKarmasına izin verdi.

Ayrıca Watch Dogs 2'nin çoklu oyun moduna eKart, drone ve motocross isimlerinde çesitli yarışlar da eklendi. Bu yarışlara ek olarak Loot Truck adında bir etkinlik yine aynı şekilde oyuna eklendi.

17-04/18/watch-dogs-2-game-hd-wallpaper.jpg

Yayınlanan bu güncelleme ile oyunu birde çeşitli silahlar ve 13 farklı kostüm eklendi.

Watch Dogs 2 1.13 güncellemesi PlayStation 4, PC ve Xbox One için ücretsiz bir şekilde indirilebilir durumda.

:: Yeni gelen güncelleme hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

SDN - ShiftDelete.Net

Özellikle bilgisayar oyunları olmak üzere uzun süredir oyunlarla haşır neşir olan Abdullah, en güncel oyun haberlerini SDN okurlarına aktarıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    19.04.2017 / 22:17:07

    Editor dediğin Boyle olur

    YANITLA