Okunma

Watch Dogs’un Satış Rakamları Açıklandı


04 Haziran 2014 Çarşamba 12:00
Watch Dogs’un Satış Rakamları Açıklandı

Daha önce birkaç kez ertelenerek bekleyenlerini üzen Watch Dogs, 27 Mayıs‘ta satışa çıkmıştı. Hem uzun süredir beklenmesinden dolayı, hem de ‘Hack’ üzerine kurulu olmasından dolayı oyun camiasında oldukça fazla ilgiyle karşılanan Ubisoft’un yeni oyunun ilk satış rakamları da gelmeye başladı.

http://static.shiftdelete.net/img/article_new/watch-dogs-21401878458.jpg

Watch Dogs incelemesini okumak için tıklayın.

İlk haftadan başarılı satışlar

Çıktığı günden bu yana bir hafta içerisinde 4 milyon adet satmayı başaran Watch Dogs, anlaşılan oldukça iyi bir başlangıç yapmış. Ayrıca Ubisoft İngiltere Satış Direktörü Darren Bowen ”Watch Dogs’un ilk haftada bu kadar başarılı satışlara imza atması bizi sevindirdiği gibi devam oyunları yapma konusunda önemli bir rol oynamakta.” şeklinde açıklama yaparak yeni oyunun gelebileceğinin sinyalini verdi.

PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için satışta olan Watch Dogs, tahminlere göre ilk haftada gösterdiği başarısını, uzun süre daha ettirecek gibi görünüyor.

:: Watch Dogs aldınız mı?

Yazar: Utku Utkucu
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Watch Dogs’un Satış Rakamları Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Watch Dogs’un Satış Rakamları Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Watch Dogs’un Satış Rakamları Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "