ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Workgroup nedir? Nasıl kullanılır?

Workgroup incelemesi ile sizlere işletme hesaplarınızda ve diğer tüm işlemlerinizde yardımcı olacak bir uygulamayı tanıtıyoruz. Workgroup nedir ve nasıl çalışır?

30.07.2017 / 20:00
Workgroup nedir? Nasıl kullanılır?

Günümüz işletmelerinde artık her şeyi kolayca dijital ortamda halledebiliyorsunuz. Satış, alım, stok kontrolü ve daha birçok işlem için dijital hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Bu videomuz ile birlikte sizlere bu uygulamalardan biri olan Workgroup'u tanıtacağız.

Workgroup nasıl çalışır?

Workgroup hizmeti sayesinde işletmeniz içerisinde olup biten her şeyi tek bir kalem üzerinden görüntüleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Üstelik ofise veya evinize tıkılıp kalmanıza gerek de yok. İstediğiniz tüm düzenlemeleri ve değişiklikleri sadece internet bağlantısı yardımı ile kolayca yapabilirsiniz.

Farklı hizmet tiplerinde değişen aylık abonelik sistemi ile çalışan Workgroup'ta görmek istediğiniz hizmetlere göre kolayca seçiminizi yapıp, Workgroup'tan yararlanabilirsiniz.

:: Workgroup uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz sözü uzatmadan sizi videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

:: Workgroup uygulamasını nasıl buldunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  03.08.2017 / 07:48:25

  Bence video yu tekrar çekin. Uygulamaya tamamen hakim olmadan hazırlanmış ve çok kötü anlatılıyor. Hem de acayip reklam içeriyor.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  31.07.2017 / 00:56:21

  Şimdi bu uygulamaya güvenip şirketmi yöneteceğiz yani! Daha çıldırmadık

  YANITLA
  • SDN Okuru
   01.08.2017 / 21:05

   Daha iyi bir önerin varsa paylaş kardeş eğer videodaki gibiyse çok ayrıntı var ve kullanış bakımından gayet iyi gibi duruyor.

  • SDN Okuru
   02.08.2017 / 05:07

   bu ne saçma bi yorum ya :D dünyadaki bütün büyük şirketler bu ve bunun gibi faydalı uygulamalar sayesinde var teknoloji dünyasında. Not: Büyük bir tütün ürünleri şirketinin IT personeli.

 • SDN Okuru
  30.07.2017 / 20:54:02

  dss

  YANITLA