ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Yeni Samsung Gear'dan ilk bilgiler geldi!

Samsung, Gear serisi ürünleriyle giyilebilir teknoloji alanında en çok atak yapan firmalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Samsung şimdi ise melez bir giyilebilir ürün hazırlıyor.

02.08.2017 / 17:00
Yeni Samsung Gear'dan ilk bilgiler geldi!

Giyilebilir cihazların ilk temsilcilerinde olan Samsung, bu alandaki yatırımlarına devam ediyor. Gear S serisi ve Gear Fit serisiyle başarılı satış rakamları elde eden firma, şimdi daha melez bir ürün hazırlama aşamasında.

Yeni Gear, Gear S3 ve Gear Fit 2'nin karışımı olacak

Her yıl Gear ailesine yeni bir üye kazandıran Samsung, bu yıl ise Galaxy Note 8 ile beraber serinin yeni modellerini duyurabilir.

Yeni modele yönelik geliştiriciler ile yapılan bir ankete göreyse Samsung, Gear S3’ün ve Gear Fit 2’nin en iyi yönlerini alıp melez bir cihaz olarak karşımıza çıkacak.

Detaya inmek gerekirse, daha kullanışlı bir gövdeye sahip olacak olan yeni Gear, suya ve toza karşı dayanıklılık sunacak. Yazılım tarafında yeni bir arayüze sahip olması beklenilen modelin özellikle Widget alanında kullanıcıya ihtiyacı olan bilgileri tek seferde vermesi hedeflenecek.

17-08/02/samsung-yeni-gear.png

Fitness odaklı Gear Fit 2’de spor odaklı özelliklerini de kullanılarak akıllı saat pazarında daha güçlü bir konumda yer almak isteyen Samsung, böylece iki farklı sınıfa da hitap eden tek bir ürünle daha yüksek satış rakamları elde edecek.

Yeni Gear ile ilgili elimizde henüz net bir bilgi yok ancak 23 Ağustos tarihinde Galaxy Note 8 ile birlikte yada Eylül ayındaki IFA 2017 fuarında karşımıza çıkma olasılığı yüksek.

:: Sizce Samsung’un bu hamlesi başarılı olur mu?

SDN - ShiftDelete.Net

Teknoloji tutkunu olan Bekir Can, mobiliteye ayrıca bir ilgi duyuyor. Bir süredir teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazan Bekir Can, aynı zamanda müziğe oldukça ilgili.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  03.08.2017 / 08:38:49 0 / 10

  yada nedir? Yeni bir kelime mi? Yoksa "ya da" mı yazmak istemiştiniz?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.08.2017 / 01:09:52

  gear fit 2 de eksik uygulama ve konuşma olmamasıydı. Gear s3 ise büyük, fit2 gibi hafif ve rahat değil ve şarjı fit 2 ye göre az olmasıydı. İkisinin de iyi tarafları alınır ve fiyat s3 den ucuz olursa piyasada kendine yer bulabilir.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.08.2017 / 22:42:53

  Gear S3 ü biraz daha büyütmeli hatta gear s3 plus ve gear s3 normal büyükülte olabilir. kasanın yuvarlak olması kare kasaya göre daha çok saat havası estirecektir.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.08.2017 / 21:43:10

  Arkadaşlar samsungun saatlerinden afedersiniz bi şey olmaz.Ulan gear fit ile duşa girdim 8-9 dakika çıktığımda güç tuşu basılı kalmış gibi yeniden başlatıyordu kendini 24 saat pirince yatırdım yine dizelmedi.Cırt oldu.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.08.2017 / 19:26:04

  Heyecanla bekliyorum

  YANITLA
 • SDN Okuru
  02.08.2017 / 18:45:34 10 / 10

  Akıllı saatler daha yolun başında.Şu anda gereksiz buluyorum çünkü gear S2 kullandım ve 3-4 ay sonra sattım.Adım sayar,kalori ölçer,mesafe ölçer,kalp atışı,su geçirmezlik gibi özellikler zaten telefonlarda da var ve 3 günde bir saati şarj etmek bir zaman sonra insanı bıktırıyor.Artık saatlerde ateş ölçer,şeker,kolesterol,tansiyon ölçer,genel sağlık durumu bildirimi vs özelliklerin bulunması lazım ki işe yarasın.Bir de şarjın en az 1 hafta gitmesi gerekiyor,aksi takdirde insanlar bir hevesle alıp kısa sürede bıkıp elden çıkarmaya devam ederler..

  YANITLA