ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Yeni Snapchat güncellemesi yayınlandı!

Snapchat iOS ve Android için yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte Snapchat'e yeni efektler ve daha fazla özellik getiren güncellemenin detayları.

06.07.2017 / 00:00
Yeni Snapchat güncellemesi yayınlandı!

Snapchat'in son güncellemesi, markaların halihazırda yapabileceklerini kullanıcıların da yapabilmesini sağlıyor. Bir web sitesi Snap’lerinize eklenebilecek. Gönderdiğiniz kişinin bağlantıya ulaşması için tek yapması gereken Snap'inizi yukarı kaydırmak.

Snapchat yeni özelliklerine kavuştu!

Son güncelleme ile birlikte kullanıcılar araç setinde bulunan küçük ataç simgesine dokunduktan sonra Instagram'da yapılana çok benzer bir şekilde bir bağlantı yazıp yeni özellik kullanılabilecek.

Güncellemedeki diğer yeni özellikler arasında arka plan zeminleri, ses filtreleri ve isteğe bağlı geofiltreler yer alıyor. Arka planlar, Snap'inizdeki bir nesneyi kesip arkasına gösterişli bir desen koymanıza olanak tanıyacak. Normal Snapchat filtreleri gibi, arka plan seçimi de her gün rotasyonlu çalışacak.

17-07/06/snapchat-yeni-guncelleme.jpg

Ses Filtreleri, Snap'inizdeki seslerin üzerinde oynamanıza izin veriyor. Daha önce ses filtreleri, yalnızca artırılmış gerçeklik özelliğinin bir parçasıydı ve sizi bir arı gibi göstererek sesi değiştiriyordu. Artık ekranın altındaki hoparlör simgesine dokunarak ve Snap'inize biraz daha mizah veya stil vermek için çeşitli karakter seslerinden biri seçilebilecek.

 :: Yayınlanan yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  06.07.2017 / 17:34:30

  Daha farklı şeyler denesin de onları da çalsınlar dimi.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.07.2017 / 16:20:07

  Snapchat'in birçok özelliği artık uygulamalarda mevcut..Bence daha farklı şeyler denemeli

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.07.2017 / 13:46:35

  Hep instagram kopyalayacak değil tabi bu sefer de snapchat kopyaladı. İyi de yaptı başka türlü rakip olmak zor

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.07.2017 / 12:25:18

  “İsteğe bağlı geofilters” özelliği nasıl çalışıyor. Bunu da bu konuya yada yeni bir konu yapıp paylaşırsanız çok sevinirim.

  YANITLA