ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

YouTube uygulamasına şaşırtan yeni özellik!

Video izlemek için kullandığınız YouTube uygulaması üzerinden arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz ve video eleştirisi yapabileceğiniz hiç aklınıza gelir miydi?

08.08.2017 / 19:00
YouTube uygulamasına şaşırtan yeni özellik!

YouTube son zamanlarda yeniliklere doymuyor desek yeridir. Şirket geçtiğimiz günlerde masaüstünden mobile videolar için oynatma hız kontrolü seçeneğini transfer etmişti. Son olarak YouTube uygulamasına gelen özellikse tamamen yeni bir mesajlaşma özelliği. Bu sayede kullanıcılar, hem sohbet edebilecek hem de video paylaşabilecek.

YouTube uygulamasıyla mesajlaşma dönemi

Bugünden itibaren YouTube uygulamasıyla kullanıcılarına sunulmaya başlanan sohbet özelliği, tabii ki bir anda ortaya çıkmasıyla şaşırtmayı başardı. Kullanıcıların izledikleri ve beğendikleri ya da beğenmedikleri videolar hakkında sohbet etmesine olanak sağlayacak olan özellikle başkalarına bir video ile cevap verme şansınız da bulunuyor. Ayrıca diğer arkadaşlarınızı da bir sohbete davet edebiliyorsunuz.

17-08/08/youtube-mesajlasma-ozelligi-sdn-02.jpg

YouTube videolarını paylaşmanın yeni bir yolu olarak sunulan özellikle kullanıcılar video bağlantısını kopyalayıp e-posta ya da sosyal veya mesajlaşma uygulaması üzerinden gönderme zahmetinden kurtulacak. Bu paylaşılan videolar YouTube mobil uygulamasındaki tamamen yeni bir sekmede gözükecek ve yine bu paylaşımların takibi kolaylaşacak.

YouTube mesajlaşma özelliğine kavuşmak için iOS veya Android cihazınızdaki uygulamayı güncellemeyi unutmayın.

:: YouTube uygulamasına mesajlaşma özelliği gelmesi konusunda siz ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  09.08.2017 / 14:29:58

  iOS tada Android dede olmuyor henüz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.08.2017 / 07:18:06

  adamlara döepolama alanı fazla gelmiş

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.08.2017 / 20:46:31 0 / 10

  Facebook whatsappın okunu çıkardı, google da youtube nin okunu çıkarmaya başlıyor. Sanal sosyalleşmek zorundamıyım kardeşim

  YANITLA
 • SDN Okuru
  08.08.2017 / 19:22:39

  Aquos s2 tanıtılmış hiç makale yok

  YANITLA