ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Zenwatch 3 sonunda güncelleniyor!

Asus'un giyilebilir teknoloji alanındaki önemli hamlelerinden biri olarak kabul edilen ama uzun süredir Android Wear 2.0 güncellemesini bekleyen Zenwatch 3 için müjdeli haber geldi.

17.05.2017 / 17:00
Zenwatch 3 sonunda güncelleniyor!

Asus'un akıllı saati Zenwatch 3 sahipleri için bugün önemli bir gün. Çünkü Asus'un İngiltere'de hizmet veren resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre cihaz için Android Wear 2.0 güncellemesi dağıtılmaya başlanıyor.

Galaxy S8'in satış rakamları açıklandı!

Resmi Twitter hesabı doğru mu söylüyor?

Fakat işin ilginç de bir yanı var. Her ne kadar resmi Twitter hesabından böyle bir açıklama gelmiş olsa da, şu ana kadar hiçbir Zenwatch 3 kullanıcısından bu durumu doğrulayan bir bilgi gelmiş değil.

17-05/17/asus-zenwatch-3-sdn-shiftdelete.png

 

Tabii bu durum henüz güncellemenin dağıtılmaya başlamadığı ya da test amaçlı olarak kısıtlı sayıda kişiye gönderilmiş olduğunu anlatıyor olabilir.

Her ne olursa olsun resmi Twitter hesabından büyük bir hata yapılmadığı sürece, artık Zenwatch 3 kullanıcılarının uzun süredir bekledikleri Android Wear 2.0 güncellemesine kavuşacağını söylemek mümkün.

Zira Asus'un güncelleme üzerinde çalıştığı, 2016 yılının Mayıs ayında açıklanmış fakat üzerinden geçen bir yıl boyunca konuyla ilgili detaylı bilgi almamız mümkün olmamıştı.

 

:: Zenwatch 3 kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    17.05.2017 / 19:54:31

    İphone sahiplerini uyarıyorum sakın android saat almayın apple watch dan şaşmayın.Ben yandım siz yanmayın...

    YANITLA