ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

ZTE Blade A6 ortaya çıktı!

ZTE yeni telefonları akıllı telefon piyasasına yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Bugün yapılan sızıntı ile birlikte ZTE'nin yeni akıllı telefonu ZTE Blade A6 gün yüzüne çıktı!

18.06.2017 / 17:00
ZTE Blade A6 ortaya çıktı!

ZTE Blade A6 bugün yapılan bir sızıntı ile ortaya çıktı. ZTE'nin yeni akıllı telefonu Blade A6, hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

ZTE Blade A6 ufukta göründü!

Blade 6 olarak adlandırılan yeni akıllı telefon, WiFi sertifikasında göründü. Blade A6 kullanıcıların karşısına Android 7.1.1 sürümünün kurulu olarak çıkacağı bugünkü yapılan sızıntı ile birlikte ortaya çıktı.

Henüz yeni cihaz hakkında pek fazla bir bilgi sahibi değiliz. Ancak ilerleyen zaman içerisinde yeni cihaz hakkında detayların ortaya çıkması bekleniyor.

17-06/18/zte-blade-a6-shiftdelete.png

Orta segment kullanıcılarına yeni seçenekler sunmak için çalışmalara durmadan devam eden ZTE, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz zaman içerisinde oldukça büyük bir ceza ile baş başa kaldı.

Bildiğiniz üzere ZTE, İran'a karşı olan yaptırımları hiçe saydığından dolayı ABD hükümeti tarafından 900 milyon dolarlık rekor bir cezaya tabi tutuldu.

Oldukça büyük bir ceza ile karşı karşıya kalan Teknoloji devi, yoluna orta segment telefonlara ağırlık vererek ilerlemeye devam ediyor. Bakalım, ZTE yeni nesil akıllı telefonları ile başarılı olabilecek mi? Büyük bir merak konusu.

:: ZTE, sizce yeni nesil orta segment telefonları ile başarılı olabilecek mi?

SDN - ShiftDelete.Net

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    19.06.2017 / 11:51:02

    Bu telwfon nekadar olur tr gelirmi

    YANITLA